Používame cookies. Viac informácií.
×
 • Obchod
 • /
 • Blog
 • /
 • Chystáte sa na veľtrh? Nezabudnite roll-up baner, vizitky a úsmev

Chystáte sa na veľtrh? Nezabudnite roll-up baner, vizitky a úsmev

Ivan Ledenyi
3.6.2019 11:45:09
 • rollup
 • banner
 • vizitky

Na výstavách a veľtrhoch sú roll-up banery neodmysliteľnou súčasťou stánkov. Banery slúžia ako orientačné panely a zároveň vedia pritiahnuť pozornosť. Roll-up je možné jednoducho zbaliť preniesť a znova použiť. Preto je dobré ho navrhnúť tak, aby bol aktuálny na dlhší čas a na viac akcií.

Na zaujatie potencionálneho klienta máme na výstave len pár minút, a preto je dôležitá príprava. Na prvotnú komunikáciu slúži už spomenutý reklamný roll-up baner. Nasleduje osobná konfrontácia, ktorá sa vedie, buď ako rozhovor jeden na jedného, alebo sú vypísané časové termíny, kedy predávajúci hovorí k publiku. Pri osobnom kontakte je základom úsmev, rešpekt a odbornosť.

Na záver prichádza najdôležitejší moment, a to odovzdanie vizitiek. Keď príde váš potenciálny zákazník domov a po týždni bude vyhadzovať kopu reklamného materiálu, chcete, aby vaša vizitka ostala ležať na stole.

Na kvalite vizitky záleží

Existuje množstvo spôsobov a špeciálnych efektov, ako z jednoduchej vizitky vytvoriť hotové umelecké dielo. Luxusne pôsobiacu vizitku vieme dosiahnuť s použitím parciálneho laku, slepotlače alebo rôznych fólii. Ak hľadáte inšpiráciu, ako vytvoriť luxusnú vizitku, prečítajte si tiež článok:
Luxusné vizitky nestoja „majland“. Viete, ako si ich dať urobiť?

Ak vás zaujíma cena zhotovenia vizitiek, prejdite na našu online kalkuláciu.

Výhody roll-up baneru

Firma, ktorej sa podarilo zjednotiť svoj vizuál, má našliapnuté na úspech. Ak na výstave vidím stánok s podobnými tvarmi a farbami na roll-upe na reklamných stojanoch a na vizitkách, je to pre mňa znamenie, že táto firma buduje svoju značku. O tom, že od teraz budem v podobných tvaroch a farbách stále vidieť túto firmu, ani nehovorím...

 • Rozbaliť a pripraviť roll-up sa dá do minúty a celková manipulácia pri rozbaľovaní, prípadne odkladaní je veľmi jednoduchá. Ak si chystáte stánok, ktorý budete využívať počas celého roka, je roll-up jednoznačnou voľbou.

Music: https://www.bensound.com
 • Kompaktné rozmery roll-upu v zbalenej forme sú ideálne na preravu. Po rozbalení roll-up zaberá minimum miesta.

 • Na plochu roll-upu napríklad 0.8 x 2 metre je možné šikovným spôsobom uviesť množstvo informácií. Tu sledujeme dva trendy. Informačný dizajn, ktorého úlohou je nie len zaujať, ale aj poskytnúť čo najviac špecifikácií o danom produkte. Opakom je minimalistický dizajn, ktorý sa často dopĺňa o QR kód, ktorý záujemcov presmeruje na webovú stránku vašej spoločnosti.
 • Roll-upová mechanika je odolná a zaručuje dlhú životnosť. Samozrejme, je tu možnosť výberu mechaniky od ekonomickejšej až po deluxe exclusive.

 • Pri zmene grafiky je možné využiť tú istú roll-up mechaniku opakovane. Výmena plátna stojí približne polovicu z ceny nového roll-upu.

800 × 2000 economy
Do 60 €

850 × 2000 economy
Do 60 €

1000 × 2000 economy
Do 70 €

800 × 2000 exclusive
Do 80 €

850 × 2000 exclusive
Do 80 €

2000 × 2000 exclusive

*Ceny sú uvádzané bez DPH a sú orientačné v závislosti od ceny mechaniky. Cena s počtom objednaných kusov klesá.

V Typocone dodávame roll-upy do troch pracovných dní, podľa potreby aj skôr. Je dobré, ak nám dáta pošlete v predstihu. V prípade chybných dát bude stále dostatok času na úpravu. Dáta treba pripraviť so spadávkou na požadovaný rozmer zvoleného roll-upu. Ideálne vo formáte pdf. V prípade nejasností sa na nás neváhajte obrátiť.

Vyžiadať aktuálnu cenu, prípadne objednať si roll-up môžete na nasledujúcom odkaze.

Objednajte si tlač:

Typocon vás ľúbi!

A preto s vami radi zdieľame všetky užitočné informácie o tlači. Tvoríme pre vás články, video návody, personalizované ponuky produktov … to všetko zadarmo!

Ivan Ledenyi

Počas štúdia Hospodárskej Informatiky na Ekonomickej univerzite som pracoval ako dobrovoľník v nízkoprahovom zariadení pre deti a mládež na ulici. Po štúdiu som pôsobil na viacerých aj zahraničných IT projektoch. V súčasnosti som konateľ a tvorca portálu na tlač a výrobu reklamy Typocon.sk. Vo voľnom čase cestujem, windsurfujem, alebo sedím na motorke so svojou manželkou.