Používame cookies. Viac informácií.
×

Vlnitá lepenka

Klasická krabicová lepenka.

Viacvrstvová mikrovlnná lepenka vhodná na výrobu krabíc presne podľa špecifického zadania zákazníka. Je možné z nej vyrábať aj rôzne obaly, POP a POS produkty, či modely. Materiál je priamo potlačiteľný, je možné naň kašírovať samolepiace fólie a vyrezávať ho do ľubovoľných tvarov.

Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme využiť aj samostatne ako na obrázku.
Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýraňuje farby.
Rezanie, bigovanie alebo frézovanie materiálu podľa dodanej krivky.
Tlač až po okraj vyžaduje aby dáta boli pripravené so spadákou, ktorá sa vo finále odreže na požadovaný formát. Ak sa netlačí až po okraj materiálu je možné pripraviť dáta bez spadavky a využiť celý rozmer dosky, hárku, alebo rolky. Spadávku je potrebné pripraviť aspoň 3mm za okraj grafiky.
Načítať Súbory
Cena
24,01
Cena za kus
24,01
Spolu s DPH
28,81
Pre zložitosť výpočtu ceny je cena len predbežná. Finálnu cenu Vám pošleme na mail po objednaní.*

Tlač na vlnitú lepenku

Vlnitá lepenka je univerzálnym baliacim materiálom. Na lepenku je možné priamo tlačiť, alebo kašírovať potlačenú  samolepku, alebo laminovať.

Možnosť výberu medzi rôznymi hrúbkami a veľkosťami vnútornej vlny, radi vám s ich výberom poradíme. 

Na lepenku tlačíme na stroji SwissQPrint Nyala2. Tlač je vytvrdzovaná pomocou modernej technológie LED svetiel. 

Vlastnosti

  • Ekologické obaly
  • Jednoduchá manipulácia.
  • Orezateľné do ľubovoľných tvarov.

Aplikácie

  • potlač a výroba obalov
  • výroba POP a POS systémov
  • výroba modelov
  • balenie spotrebného či priemyselného tovaru

Výber materiálu

Vlnitá lepenka 3-vrstvy

Vlnitá lepenka je tvorená troma vrstvami zvlneného papiera, ktoré sú prilepené medzi ďalšími vrstvami rovného papiera.Jedná sa o lepenku typu E - hrúbka celkového materiálu je 1,16 mm.

Vlnitá lepenka 5-vrstiev

Vlnitá lepenka je tvorená piatimi vrstvami zvlneného papiera, ktoré sú prilepené medzi ďalšími vrstvami rovného papiera. Jedná sa o dva typy lepeniek podľa hrúbky celkového materiálu - EE - 2,32 mm / EB - 3,66 mm.

Doprava a dodanie

Dodanie vlnitej lepenky od prijatia objednávky trvá 2 až 5 pracovných dní.
Doba dodania závisí od pripravených dát. Výroba, rezanie a tlač prebiehajú v Bratislave na Račianskej 66. Výsledné produkty posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku. V prípade, že potrebujete expresnú tlač do objednávky uveďte termín, a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkám.

Pre viac info nás kontaktujte

Hľadáte viac informácií?
Napíšte nám prostredníctvom chatu, zavolajte na +421905259903, alebo napíšte na martina@typocon.sk

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.