týždenný plánovací fotokalendár

Týždenný kalendár Beirut

300 x 150 mm

Týždenný stolový fotokalendár Beirut vám pomôže s plánovaním denno-denných aktivít. Kalendár je navrhnutý tak, aby ste mohli vpisovať dôležité udalosti a poznámky priamo do kalendária. Kalendár sa skladá z dvoch osobitných častí. Týždenné kalendárium a fotky obe sú tlačené obojstranne. Každú časť je možné otáčať samostatne.

2

0 strán, 0 listov, 0 tlačových hárkov
Galéria

3 Vnútro

0 mm šírka chrbta, 0 strán, 0 listov, 0 tlačových hárkov
Galéria
Online editor
Cena
20,78
Cena za kus
20,78
Spolu s DPH
24,94
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

 ZADARMO samolepky pri kúpe každého 3. fotokalendára

*DARČEK: Kúpte 3 fotokalendáre a získate výber zábavných okrúhlych samolepiek na hárku A5 zdarma!

kalendarium
Predná strana kalendára
Predná strana kalendára
Predná strana kalendára

Rozmery fotokalendára

Kalendár sa skladá z dvoch osobitných častí. Kalendárium s rozmerom 98 x 150 mm a fotografia 198 x 150. Tlačené sú obojstranne a každú časť je možné otáčať samostatne. Minimálna kvalita fotky je 125 DPI. Kalendár Beirut tlačíme obojstranne, fotky odporúčame vkladať v párnom počte. Usporiadať ich môžete do koláže od jednej alebo dvoch fotografií na stranu. Maximálny počet strán je 24. Usporiadať fotky môžete do koláže (max. 2 fotografie na stranu).

Papiere na fotokalendáre

  • Biele nenatierané – ponúkame Munken Pure. Dizajnový hladený nenatieraný papier s krémovým odtieňom.
Nenatierané papiere umožňujú vpisovať informácie priamo do kalendária.

Laminácia

Ponúkame možnosť matnej laminácie prednej strany kalendára. Laminácia chráni papier pred nevyžiadanými odtlačkami prstov a chráni papier pred poškodením.

Grafický návrh - ONLINE EDITOR

Ak potrebujete poradiť s vytvorením fotokalendára, neváhajte sa na nás obrátiť. Odporúčame použiť náš online editor. Stačí ak si vyberiete svoje obľúbené fotografie a vložíte ich do editora. Vytvoríte si tak vlastný fotokalendár jednoducho a rýchlo. V nasledujúcom videu vysvetlíme, ako na to.Doprava

Výroba a tlač fotokalendárov prebieha v Bratislave na Račianskej 66. Kalendáre posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku. V prípade, že potrebujete expres tlač fotokalendárov do objednávky uveďte termín a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkám.

Súvisiace produkty

Nástenný kalendár Palermo

Nástenný fotokalendár A3

Zistiť viac

Nástenný kalendár Denver

Väčší nástenný fotokalendár 

Zistiť viac

Stolový kalendár Lisbon

Stolový fotokalendár 300 x 125 mm

Zistiť viac

Fotoobraz v ráme

Tlač a rámovanie obrazov a fotografií do 2 × 1 metera.

Zistiť viac
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Typocon, s.r.o, IČO 17322057, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií