Papierové samolepky

Obľúbený spôsob propagácie

2x Všetky hodnotenia

Samolepky na rôzne účely, ľubovoľných tvarov a veľkostí. Orezané na jednotlivé kusy alebo predrezané na hárku. Na výber sú matné, pololesklé alebo lesklé samolepky so splitom na zadnej strane pre lepšie odliepanie. Okrem klasických bielych samolepiek môžete siahnuť po žiarivých fluorescenčných samolepkách v žltej, oranžovej a zelenej farbe.

Náš tip: V ponuke je aj samolepka so šedým lepidlom, ktorá zabraňuje presvitaniu podkladového materiálu.

Nahrať súbory
Cena
32,46
Cena za kus
0,13
Spolu s DPH
38,95
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Tlač papierových samolepiek

Papierové samolepky sa často využívajú na označovanie produktov a reklamných predmetov. Sú vhodnejšie na krátkodobé použitie, kde nedochádza k prílišnému styku s vlhkosťou. Dobrý príklad môžu byť vinety a etikety na flašiach na svadbnom stole. Cenu samolepiek je možné zistiť vyššie pomocou formuláru s online kalkuláciou.

Výber materiálu

V ponuke máme 5 tipov papierovej samolepky.
  • Fasson 1889 - Matná biela papierová samolepka so šikmým splitom.
  • Fasson 1905 - Pololesklá biela papierová samolepka so šikmým splitom.
  • JAC Gloss - Lesklá biela samolepka so šedým lepidlom (krycia).
  • Tintoretto gesso - Matná biela papierová samolepka s jemnou štruktúrou.
  • Fluorescentné samolepky - Žltá, zelená a oranžová.
multiloft vizitka biela multiloft vizitka žltá multiloft vizitka oranžová
Tip: Ak sa potrebuejete poradiť o vhodnom type, neváhajte nás kontaktovať.

Dokumenty na stiahnutie

Hľadáte viac informácií?
Prezrite si dokumenty na stiahnutie alebo nám napíšte cez chat, zavolajte +421905259903, alebo napíšte na martina@typocon.sk

Rozmery

Maximálna veľkosť hárku pre maloformátovú tlač samolepiek je 460 x 320 mm.
Tlač nálepiek s netradičnými alebo nepravidelnými tvarmi je samozrejmosťou. Výrezovú krivku pridajte podľa možnosti ako samostanú stranu v pdf dokumente. Vyhneme sa tak riziku, že výrezovú krivku omylom vytlačíme spolu s tlačovými dátami.
Tip: Ak si želáte iný tvar, napríklad kruhovú samolepku, uvďte do formuláru ako výšku a šírku priemer kruhu a zaškrtnite predrez.

Predrezanie alebo orezanie

Samolepky je možné predrezať, orezať, alebo využiť obidve možnosti. Predrezané samolepky odovzdávame na hárku, z ktorého sa dajú ľahko odlepiť. Orezanie na požadovaný tvar odporúčame len ak ide o malé množstvo (odliepanie z ochrannej časti, ktorá má rovnaký rozmer ako lepivá ide ťašie). Ak si vyberiete obe možnosti samolepky Vám predrežeme a následne orežeme s presahom na jednotlivé kusy.

Doprava

Výrobu samolepiek zabezpečujeme v Bratislave. Ponúkame rozvoz kuriérom do celého Slovenska, Českej Republiky, Maďarska, Rakúska a Poľska. Dodanie samolepiek od prijatia objednávky trvá 1 až 3 pracovné dni. Doba dodania závisí od pripravených dát a objednaných špeciálnych efektov. Vyhotovenie samolepiek trvá spravidla do 24 hodín, takže môžu byť pripravené už zajtra, pričom prevziať si ich môžete aj osobne na Račianskej 66 v Bratislave. V prípade, že potrebujete expres tlač samolepiek, do objednávky uveďte termín a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkám.

Súvisiace produkty

Plastové samolepky

Tlač samolepiek na plast do veľkosti A3.

Zistiť viac

Samolepiace fólie

Samolepiace fólie do exteriéru na rôzne použitia.

Zistiť viac

Možnosti ZUŠĽACHTENIA Samolepiek

Laminovanie

Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýrazňuje farby.

Parciálny UV Lak

Parciálne lakovanie UV lakom sa používa na efektné zvýraznenie nápisov, obrázkov a iných častí. Na vybrané plochy je nanesená hladká lesklá vrstva laku. Najlepšie ho vidno na tmavých plochách.

Tlač bielou

Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme použiť aj samostatne, ako je znázornené na vizitke na obrázku.

5 2 hodnotení
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Typocon, s.r.o, IČO 17322057, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií