Časopisy

Vytlačíme aj malý náklad.

Ponúkame tlač firemných časopisov, či newsletterov už od jedného kusa. Na výber máte rôzne druhy väzieb, kvalitné natierané a nenatierané papiere a široké možnosti pri finalizácií vašich produktov.

Náš tip: Použitím špeciálnych efektov na obohatenie výzoru obálky časopisu, zaručene zaujmete pohľad okoloidúceho. Medzi špeciálne efekty patrí laminácia (lesklá, matná, soft touch), razenie fóliou alebo parciálne lakovanie.

2

0 strán, 0 listov, 0 tlačových hárkov
Galéria

3 Vnútro

0 mm šírka chrbta, 0 strán, 0 listov, 0 tlačových hárkov
Galéria
Nahrať súbory
Cena
246,32
Cena za kus
4,93
Spolu s DPH
295,58
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Tlač časopisov

Časopis je kreatívny spôsob ako odovzdať váš príbeh svetu. Či už ide o biznis alebo záľubu, je to výborné médium pre vaše príbehy, rozhovory a fotografie. Vytvoriť magazín v profesionálnej kvalite je dnes na dosah ruky. Časopisy v nižšom náklade tlačíme na digitálnom ofsete HP Indigo. Vyšší náklad tlačíme klasicky ofsetom. Vo formulári vyššie si môžete zistiť cenu za digitálnu tlač. V prípade, že cena za tlač ofsetom bude nižšia, automaticky vás budeme kontaktovať.

Typy väzieb

V prípade časopisov ponúkame klasickú V1 spinkovú väzbu, alebo lepenú väzbu s kvalitným PUR lepidlom (V2) s mäkkou obálkou.

Výber papiera

Časopis je možné tlačiť z kreatívnych štruktúrovaných, metalických alebo recyklovaných papierov. Na výber ponúkame viac ako 50 druhov papiera, ktorý sa delí do týchto kategórií:
  • Biele natierané – v ponuke máme matné a lesklé.
  • Biele nenatierané – s jemnými rozdielmi v odtieni a kvalite.
  • Recyklované – s jemným alebo výraznejším odtieňom do hneda.
  • Grafické hladké – farebné, metalické, perleťové papiere.
  • Grafické štruktúrované – s vláknami uloženými do rôznych štruktúr.
Najčastejší papier pre vnútorné listy je ofsetový natieraný lesklý papier s gramážou 135 g/m2.

Dokumenty na stiahnutie

Hľadáte viac informácií?
Prezrite si dokumenty na stiahnutie alebo nám napíšte cez chat, zavolajte +421905259903, alebo napíšte na martina@typocon.sk

Formáty

Časopisy vieme vyhotoviť vo všetkých štandardných formátoch.
A6 (105 x 148 mm) na výšku.
A6 (148 x 105 mm) na šírku.
A5 (148 x 210 mm) na výšku.
A5 (210 x 148 mm) na šírku.
A4 (210 x 297 mm) na výšku.
DL (220 x 100 mm). 
Ak si želáte časopis v inom formáte, prosím zvoľte vo formulári najbližší formát k želanému a do názvu súboru, alebo do poznámky uveďte požadovaný rozmer.

Grafická úprava

Pri príprave dát na konkrétnu väzbu je potrebné poznať základné parametre na prípravu obálky a vnútra. Najdôležitejšie pravidlá sú nasledovné:

  • V2 musí mať spojenú obálku + šírka chrbátika (formulár vám automaticky vypočíta hrúbku podľa počtu strán a gramáže papiera).
  • Pri číslovaní strán platí pravidlo, že nepárne čísla sú vpravo.
  • Vnútro musí mať 2 mm spadávku na každej strane, ktorá sa pred viazaním oreže.
  • Odporúčame každú stránku pripravovať ako samostatnú stranu a nie ako dvojstranu. (pri vyradení budú spárované spolu iné strany ako pri príprave dát).

Doprava

Dodanie časopisov od prijatia objednávky trvá od 5 až do 10 pracovných dní.
Doba dodania závisí od nákladu, pripravených dát a objednaných špeciálnych efektov. Výroba a tlač časopisov prebieha v Bratislave na Račianskej 66. Časopisy posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku. V prípade, že potrebujete expresnú tlač do objednávky uveďte termín a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkám.

Súvisiace produkty

Brožúry

Tlač prezentačných brožúr aj v nízkom náklade.

Zistiť viac

Knihy

Kníhtlač v najvyššej kvalite.

Zistiť viac

Letáky

Tlač jednoduchých aj skladaných kreatívnych letákov.

Zistiť viac

Plagáty

Tlač plagátov v najvyššej kvalite do veľkosti A3.

Zistiť viac

Možnosti zušlachtenia časopisov

Laminovanie

Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýrazňuje farby.

Parciálny UV Lak

Parciálne lakovanie UV lakom sa používa na efektné zvýraznenie nápisov, obrázkov a iných častí. Na vybrané plochy papiera je nanesená hladká lesklá vrstva laku. Najlepšie ho vidno na tmavých plochách.

Tlač bielou

Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme použiť aj samostatne, ako je znázornené na obrázku.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Typocon, s.r.o, IČO 17322057, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií