Jedálne lístky

Kulinársky a vizuálny zážitok.

Jedálne a nápojové lístky patria k neodmysliteľným potrebám každého reštauračného zariadenia. Okrem štandardných vyhotovení vám vieme ponúknuť rôzne kreatívne riešenia, ktoré zaujmú alebo zabezpečia potrebnú odolnosť. Jednou z možností je napríklad tlač na syntetický papier, ktorý je odolný voči vode a roztrhaniu alebo tlač na plast. Ponúkame širokú paletu papierov a možností.

Náš tip: Odporúčame tlač bielou farbou, použitie parciálneho laku alebo razbu cez metalické fólie.

2

0 strán, 0 listov, 0 tlačových hárkov
Galéria

3 Vnútro

0 mm šírka chrbta, 0 strán, 0 listov, 0 tlačových hárkov
Galéria
Nahrať súbory
Cena
188,14
Cena za kus
3,76
Spolu s DPH
225,77
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Tlač jedálnych lístkov

Pekný jedálny je súčasťou zážitku reštauračných zariadení. Radi poradíme s tlačovým aspektom, s rôznymi možnosťami, ako obohatiť vaše jedálne a nápojové lístky. Nápojové a jedálne lístky v nižšom náklade tlačíme na digitálnom ofsete HP Indigo. Vyšší náklad tlačíme klasicky ofsetom. Vo formulári vyššie si môžete zistiť cenu za digitálnu tlač. V prípade, že cena za tlač ofsetom bude nižšia, automaticky vás budeme kontaktovať.

Typy väzieb

V prípade jedálnych lístkov ponúkame a odporúčame špirálovú alebo V1 spinkovú väzbu. Špirály si môžete vybrať v rôznych farbách.

Výber papiera

Jedálne lístky tlačíme aj na štruktúrované, metalické alebo recyklované papiere. Na výber ponúkame viac ako 50 druhov papiera, ktorý sa delí do týchto kategórií:
  • Biele natierané – v ponuke máme matné a lesklé.
  • Biele nenatierané – s jemnými rozdielmi v odtieni a kvalite.
  • Recyklované – s jemným alebo výraznejším odtieňom do hneda.
  • Grafické hladké – farebné, metalické, perleťové papiere.
  • Grafické štruktúrované – s vláknami uloženými do rôznych štruktúr.
Najčastejšie používaný papier je Novatech Silk 115g ofsetový natieraný papier.

Dokumenty na stiahnutie

Hľadáte viac informácií?
Prezrite si dokumenty na stiahnutie alebo nám napíšte cez chat, zavolajte +421905259903, alebo napíšte na martina@typocon.sk

Formáty

Jedálne lísky vieme vyhotoviť vo všetkých štandardných formátoch orientované na šírku aj výsku.
A6 (105 x 148 mm)
A5 (148 x 210 mm)
A4 (210 x 297 mm)
A3 (297 x 420 mm)
A3+ (308 x 440 mm)
Ak si želáte jedálny listok v inom formáte vo formulári zvoľte najbližší formát k želanému a do názvu súboru, alebo do poznámky uveďte rozmer.

Grafická úprava

Pri príprave dát na konkrétnu väzbu je potrebné poznať základné parametre na prípravu obálky a vnútra. Najdôležitejšie pravidlá sú nasledovné:

  • Dierovanie pre špirálu je 7 mm od okraja papiera, preto s tým treba pri grafike počítať.
  • Pri číslovaní strán platí pravidlo, že nepárne čísla sú vpravo.
  • Odporúčame každú stránku pripravovať ako samostatnú stranu a nie ako dvojstranu. (pri vyradení budú spárované spolu iné strany ako pri príprave dát).

Doprava

Dodanie jedálnych lístkov od prijatia objednávky trvá 5 až 10 pracovných dní.
Doba dodania závisí od nákladu, pripravených dát a objednaných špeciálnych efektov. Výroba a tlač jedálnych lístkov prebieha v Bratislave na Račianskej 66. Jedálne lístky posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku. V prípade, že potrebujete expresnú tlač do objednávky uveďte termín a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkám.

Súvisiace produkty

Banner

Potlač bannerov z PVC materiálu je obľúbený a lacný spôsob reklamy.

Zistiť viac

Plastové Samolepky

Tlač otváracích hodín alebo iných samolepiek pre váš biznis.

Zistiť viac

Iné voľné listy

Tlač produktov, ktoré ste nenašli v našej ponuke.

Zistiť viac

Možnosti zušlachtenia jedálnych lístkov

Laminovanie

Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýrazňuje farby.

Parciálny UV Lak

Parciálne lakovanie UV lakom sa používa na efektné zvýraznenie nápisov, obrázkov a iných častí. Na vybrané plochy papiera je nanesená hladká lesklá vrstva laku. Najlepšie ho vidno na tmavých plochách.

Tlač bielou

Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme použiť aj samostatne, ako je znázornené na obrázku.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Typocon, s.r.o, IČO 17322057, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií