We use cookies. More info.
×

27rokov

tlač overená časom

Small format print
Large format print
Ofsetová tlač
Rezaná grafika
Pop Pos 3D
Reklamné systémy

Our services

Digital print

Thanks to state-of-the-art technologies, we have achieved the highest quality print across the spectrum of products. Digital and productive printing with offset quality is our advantage over competition with copier machines.

Ofsetová tlač

In the case of large loads, offset printing is the right one. It is no longer necessary to find a more advantageous offer. We'll do it for you. Our system will automatically notify you and you can be sure of the best price.

Milling

We are millink plastic, aluminium, wood, acrylic or your material

Finishing

Final version of a product must be perfect. We can laminate, partialy varnish or add partial gold or silver.

Customer reviews

Read all reviews

How to order

Choose how you want order

If you are pro use quick shop. It will be available in top menu after sighn in.

Typocon Blog

3 obrysy plagátov A1, A2 a A3 na svetlom pozadí, s nadpisom: Tlač plagátov A1, A2 a A3 je hračka. Poradíme vám, ako mať skvelé výstupy. Logo Typocon v pravom dolnom rohu.
24/06/2019 11:25:02
  • tlač plagátov
  • rozmer A1, A2 & A3
Pri tvorbe plagátov je potrebné zohľadniť niekoľko dôležitých aspektov. Výsledná kvalita plagátu závisí od dobre zvolených vstupov. Odpovieme vám na problematické, často kladené otázky: Aký softvér použiť? Aké zvoliť DPI? Ktoré zvoliť, CMYK či RGB? Aký je rozdiel medzi rastrom a vektorom?
Magnetická fólia s logom Typocon na boku auta pred firmou spoločnosti Typocon s.r.o.
17/06/2019 11:26:19
  • Magnetická fólia na auto
Magnetická fólia na auto je jednoduchou a efektívnou formou mobilnej reklamy. V nasledujúcom článku ponúkame praktické rady, ako naplniť jej potenciál a čomu sa vyhnúť pri jej používaní.
vzorkovník farebných papierov na vizitky v tvare lízatka
07/06/2019 15:07:17
  • vizitky papier
Akú gramáž a typ papiera použiť pri tvorbe vizitiek? Laminovať či nie? Tlačiť bielu farbou? V nasledujúcom článku sme sa zamerali na časté chyby pri výbere papiera na vizitky. Ponúkame rady ako si vybrať ten správny.