Samolepky na stenu v tvare slnka

Slnko nálepky na stenu

Samolepky bez lepidla

Vytvorte si svoj vlastný východ slnka so slnečnou samolepkou na stenu. Umiestnite slnko nad komodu, gauč alebo detskú posteľ a umiestnite lúče okolo pologule. Výhodou samolepky bez lepidla je, že je ju možné opakovane preliepať. Viac informácií o re-pozičnej samolepke môžete zistiť nižšie v popise.


Balenie obsahuje: 1 vychádzajúce slnko a 11 slnečných lúčov
Na výber 2 veľkostné varianty:
Veľké slnko: 2,3 × 1,0 m
Malé slnko: 1,1 × 0,5 m

Cena
29,12
Cena za kus
29,12
Spolu s DPH
34,94
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Možnosti a cenník

Slnko S - 1.1 x 0.5 m
Slnko L - 2.3 x 1 m

Guandong Wally Biely

Biely materiál bez lepidla pre jednoduchú a rýchlu aplikáciu. Namiesto lepidla využíva mikrokanáliky, vďaka ktorým drží na väčšine hladkých povrchov a to dokonca aj na stenách! Navyše mikrokanáliková vrstva je nanesená v bodkovanej štruktúre, takže aplikácia je úplne bezproblémová aj pri väčších formátoch. Ľahko sa aplikuje a odstraňuje, umožňuje opätovné prelepovania - v prípade potreby opláchnuť pod vodou.

 Tlač na samolepky bez lepidla

Samolepky bez lepidla alebo odborne nazývané re-pozičné samolepiace fólie tlačíme prostredníctvom veľkoformátových tlačiarní swissQprint UV Nyala alebo HP latex.

Produkt Slnko sme pripravili pre vás, avšak ak máte vlastnú grafiku, ktorú by ste si chceli vytlačiť na re-pozičnú samolepku na stenu, tak je to samozrejme u nás možné.

Materiál

Guandong Wally

Re-pozičná samolepiaca fólia Guandong Wally Biely je ekologická PET fólia bez lepidla pre rovné povrchy s rýchlou aplikáciou. Namiesto lepidla využíva mikro-kanáliky, vďaka ktorým drží na väčšine hladkých povrchov a aj na stenách.

Rozmery

Rozmery veľkého slnka: (polkruh + lúče slnka): 2,3 × 1,0 m.
Veľkosť polkruhu: 70 × 30 cm.
Dĺžka slnečných lúčov: sa pohybuje medzi 65-80 cm.

Rozmery malého slnka: (polkruh + lúče slnka): 1,1 × 0,5 m.
Veľkosť polkruhu: 35 × 15 cm.
Dĺžka slnečných lúčov: sa pohybuje medzi 32-40 cm.


Aplikácia a Údržba

Aplikácia je bezproblémová aj pri väčších formátoch. Ľahko sa aplikuje a odstraňuje, samolepka umožňuje opätovné prelepovanie.

Ak sa lepivá vrstva zašpiní prachom alebo malými čiastočkami špiny, tak ju stačí opláchnuť a odstrániť nečistoty pod tečúcou vodou. Následne je potrebné ju nechať uschnúť až potom je pripravená na preliepanie.

Doprava a dodanie

Tlač samolepiek na stenu prebieha v Bratislave na Račianskej 66. Samolepky posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku.

V prípade, že potrebujete expresnú tlač do objednávky uveďte termín, a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkám.

Pre viac info nás kontaktujte

Napíšte nám prostredníctvom chatu, zavolajte na +421905259903, alebo napíšte na office@typocon.sk

Súvisiace produkty

Dúha nálepky na stenu

Nalepte si dúhovú nálepku na stenu.

Zistiť viac

Stromčeky nálepky na stenu

Minimalistické nálepky hôr a stromov.

Zistiť viac

Terrazzo nálepky na stenu

Nálepky inšpirované farebným materiálom terrazzo.

Zistiť viac

Pastelové bodky na stenu

Ozdobte si stenu za pár minút pastelovými bodkami.

Zistiť viac
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Typocon, s.r.o, IČO 17322057, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií