Používame cookies. Viac informácií.
×

Hladká lepenka

Nákladovo efektívne riešenie.

1x Všetky hodnotenia

Hladká lepenka dostupná v dvoch variantoch - EskaDuo v hrúbke 1,5 mm a kašírovaná lepenka v hrúbke 3 mm. Materiál je ideálny na výrobu reklamných a prezentačných pútačov, dosiek, panelov, top kariet, či visačiek. Je možné ho vyrezávať do rôznych tvarov, spájať a vytvárať tak trojrozmerné objekty.

Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme využiť aj samostatne ako na obrázku.
Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýraňuje farby.
Rezanie, bigovanie alebo frézovanie materiálu podľa dodanej krivky.
Tlač až po okraj vyžaduje aby dáta boli pripravené so spadákou, ktorá sa vo finále odreže na požadovaný formát. Ak sa netlačí až po okraj materiálu je možné pripraviť dáta bez spadavky a využiť celý rozmer dosky, hárku, alebo rolky. Spadávku je potrebné pripraviť aspoň 3mm za okraj grafiky.
Načítať Súbory
Cena
23,53
Cena za kus
23,53
Spolu s DPH
28,24
Pre zložitosť výpočtu ceny je cena len predbežná. Finálnu cenu Vám pošleme na mail po objednaní.*
5 1 hodnotení