Podlahová grafika

Reklama priťahujúca pohľady.

Špeciálna fólia s povrchovým laminom na tvorbu podlahových grafík do interiéru aj exteriéru. Používa sa v nákupných centrách, v kanceláriách, na výstavách ale aj na schodoch, chodníkoch, či parkoviskách. Je to skvelý spôsob ako zaujať pohľady zákazníkov alebo ich navigovať tam, kam potrebujete.

Nahrať súbory
Cena
28,47
Cena za kus
28,47
Spolu s DPH
34,16
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Tlač podlahovej grafiky

Podlahovú grafiku tlačíme hlavne na Švajčiarskej UV tlačiarni Nyala Swissqprint. Výhodou UV technológie v súvislosti s podlahovou samolepkou je jej odolnosť voči slnečnému žiareniu (vyblednutiu), vode a odlupovaniu či poškrabaniu. Vo formulári vyššie si môžete jednoducho zistiť aktuálnu cenu za digitálnu tlač podlahovej grafiky.

Výber materiálu

Materiál podlahovej samolepky je potrebné zvoliť podľa toho, na aký povrch sa bude nálepka lepiť - či je hladký, hrboľatý alebo to bude koberec, či bude nálepka použitá v interiéri, alebo v exteriéri. Taktiež jedným z dôležitých aspektov je protišmykovosť, ktorá sa pri podlahovom lamine a samolepkách označuje ako R9-R13.

Interiér

Ponúkame fóliu vhodnú do interiéru, ktorej trvácnosť aplikácie je cca 3 až 6 mesiacov. Je to špeciálny podlahový materiál, ktorý nie je potrebné laminovať.

Avšak po konzultovaní je možné použiť v interiéri na rovnejších povrchoch (plavajuca podlaha, linoleum, dlažba) štandardnú bielu alebo transparentnú monomerickú, alebo polymerickú samolepku, ktorá sa po potlačení zalaminuje podlahovým, alebo scratch-resistant laminom - je odolnejšie, ako štandardné lamino a na povrchu je drsné, aby sa na ňom nešmýkalo.

Exteriér

Ponúkame špeciálnu podlahovú fóliu do exteriéru, ktorej povrch je silne drsný, protišmykový. Trvácnosť aplikácie takejto fólie je cca 3 až 6 mesiacov. Je vhodná na podlahy, schody, mokré povrchy a pod. V exteriéri pri nerovných povrchoch (hrboľatý asfalt alebo betón, dlažobné kocky) odporúčame použiť špeciálne materiály a lepiť ich za tepla.

Pre viac info nás kontaktujte

Hľadáte viac informácií?
Napíšte nám prostredníctvom chatu, zavolajte na +421905259903, alebo napíšte na martina@typocon.sk

Rozmery

Veľkosť podlahovej grafiky nie je limitovaná, je však potrebné brať do úvahy spôsob, akým sa bude grafika aplikovať. V prípade, že je rozmer podlahovej grafiky väčší ako šírka rolky, na ktorú tlačíme, je potrebné spájať jednotlivé kusy (tak, ako pri tapetovaní).
  • Podlahová samolepka do interiéru - šírka rolky: 1270 mm.
  • Podlahová samolepka do exteriéru - šírka rolky: 1070 mm.

Grafický návrh

Ak potrebujete poradiť s vytvorením grafických podkladov pre vašu grafiku, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám pomôžeme s návrhom. Do formuláru vyššie nahrajte dáta, ktoré máte. Do poznámky pridajte vašu predstavu a informácie, ktoré má podlahová grafika obsahovať. Kontrolu grafiky a layoutové úpravy robíme zadarmo. V prípade, že si vyžaduje viac času, naceníme ju a pošleme vám mailom cenu na schválenie.

Doprava

Dodanie podlahovej grafiky od prijatia objednávky trvá 1 až 3 pracovné dni.
Doba dodania závisí od pripravených dát a objednaných špeciálnych efektov. Výroba a tlač podlahovej grafiky prebieha v Bratislave na Račianskej 66. Podlahovú grafiku posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku. V prípade, že potrebujete expresnú tlač do objednávky uveďte termín, a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkám.

Súvisiace produkty

Vlnitá lepenka

Výroba krabíc, obalov, POP a POS produktov, či modelov.

Zistiť viac

Letáky

Tlač letákov ľubovoľných formátoch do veľkosti A3.

Zistiť viac

Bannery

Tlač produktov, ktoré ste nenašli v našej ponuke.

Zistiť viac

Možnosti zušľachtenia podlahovej grafiky

Laminovanie

Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýrazňuje farby.

Tlač bielou

Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme použiť aj samostatne, ako je znázornené na obrázku.

Oblé rožky

Pri dlhodobejšom použití podlahovej grafiky sa odporúča zaobliť rožky fólie, aby sa po aplikácii predišlo ich odlepovaniu. Oblé rožky môžu mať rôznu veľkosť zaoblenia. Špecifikujte ju vo Vašej grafike.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Typocon, s.r.o, IČO 17322057, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií