Samolepky na stenu v tvare dlazdic terazzo

Terrazzo nálepky na stenu

Samolepky bez lepidla

Materiál terrazzo používaný na tvorbu obkladov a iných prvkov v domácnosti nás inšpiroval k tomu, aby sme vytvorili jedinečné samolepky na stenu. Skrášlite si miestnosť pomocou repozičných terrazzo samolepiek a vytvorte jedinečné vzory na stene. Samolepky, vďaka špeciálnej technológii mikrokanálikov, je možné opätovne aplikovať a preliepať. Viac informácií o re-pozičnej samolepke môžete zistiť nižšie v popise.

Balenie obsahuje: 70 samolepiek
Najväčšia má rozmer: 33 x 35 cm
Najmenšia má rozmer: 5 x 6 cm

Cena
41,60
Cena za kus
41,60
Spolu s DPH
49,92
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Možnosti a cenník

Terrazzo Modern
Terrazzo 90s Retro
Terrazzo Muted Orange

Guandong Wally Biely

Biely materiál bez lepidla pre jednoduchú a rýchlu aplikáciu. Namiesto lepidla využíva mikrokanáliky, vďaka ktorým drží na väčšine hladkých povrchov a to dokonca aj na stenách! Navyše mikrokanáliková vrstva je nanesená v bodkovanej štruktúre, takže aplikácia je úplne bezproblémová aj pri väčších formátoch. Ľahko sa aplikuje a odstraňuje, umožňuje opätovné prelepovania - v prípade potreby opláchnuť pod vodou.

Tlač na samolepky bez lepidla

Samolepky bez lepidla alebo odborne nazývané re-pozičné samolepiace fólie tlačíme prostredníctvom veľkoformátových tlačiarní swissQprint UV Nyala alebo HP latex.

Produkt Terrazzo sme pripravili pre vás, avšak ak máte vlastnú grafiku, ktorú by ste si chceli vytlačiť na re-pozičnú samolepku na stenu, tak je to samozrejme u nás možné.

Materiál

Guandong Wally

Re-pozičná samolepiaca fólia Guandong Wally Biely je ekologická PET fólia bez lepidla pre rovné povrchy s rýchlou aplikáciou. Namiesto lepidla využíva mikro-kanáliky, vďaka ktorým drží na väčšine hladkých povrchov a aj na stenách.

Rozmery

Balenie obsahuje: 70 samolepiek rôznych veľkostí.

Najväčší prvok: 33 x 35 cm
Najmenší prvok: 5 x 6 cm 

Aplikácia a Údržba

Aplikácia je bezproblémová aj pri väčších formátoch. Ľahko sa aplikuje a odstraňuje, samolepka umožňuje opätovné prelepovanie.

Ak sa lepivá vrstva zašpiní prachom alebo malými čiastočkami špiny, tak ju stačí opláchnuť a odstrániť nečistoty pod tečúcou vodou. Následne je potrebné ju nechať uschnúť až potom je pripravená na preliepanie.

Doprava

Tlač samolepiek na stenu prebieha v Bratislave na Račianskej 66. Samolepky posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku.

V prípade, že potrebujete expresnú tlač do objednávky uveďte termín, a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkám.

Pre viac info nás kontaktujte

Napíšte nám prostredníctvom chatu, zavolajte na +421905259903, alebo napíšte na office@typocon.sk

Súvisiace produkty

Slnko nálepky na stenu

Východ slnka v izbe po celý deň pomocou nálepky na stenu.

Zistiť viac

Dúha nálepky na stenu

Nalepte si dúhovú nálepku na stenu.

Zistiť viac

Stromčeky nálepky na stenu

Minimalistické nálepky hôr a stromov.

Zistiť viac

Pastelové bodky na stenu

Ozdobte si stenu za pár minút pastelovými bodkami.

Zistiť viac
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Typocon, s.r.o, IČO 17322057, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií