Používame cookies. Viac informácií.
×

Banner

Obľúbená a efektívna forma reklamy.

1x Pridať hodnotenie

Potlač bannerov z PVC materiálu je obľúbený a lacný spôsob reklamy. Aplikácia banneru je možná v interiéry, ale najmä v exteriéry. Naša vysokokvalitná digitálna tlač umožní efektívne zviditeľnenie vašej reklamy. Zvar a očká po obvode umožňujú ľahkú inštaláciu na rôzne plochy, akými sú: ploty, steny, konštrukcie a podobne.
Zaregistrujte sa a získajte zľavu 2% z ceny tlače.
Vďaka zľave tlač na banner už od 5,90 / m2.

Banner

Dokončovanie

Súbory Poznámku
Cena
9,96
Cena za kus
9,9600
Spolu s DPH
11,95
Pre zložitosť výpočtu ceny je cena len predbežná. Finálnu cenu Vám pošleme na mail po objednaní.*

Vyradenie na rolku

Tlač: 1 m2
Materiál: 1 m2
Šírka rolky: 1000 mm

Využitých 0% materiálu

Banner laminovaný 340g

Ekonomický tenší matný laminovaný PVC banner bielej farby. Je možné ho zvárať a aplikovať naň očká na uchytenie. Je vhodný do interiéru a na krátkodobé exteriérové aplikácie. Má kratšiu životnosť.

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 2% z ceny tlače. Vďaka zľave tlač na Banner už od 5,90 / m2.

Laminovaný banner 340g

Ekonomická varianta bannera. Je to tenší polomatný materiál vyrobený z valcovaného PVC bielej farby, ktoré je posilnené syntetickými vláknami. Je vhodný do interiéru a na krátkodobé exteriérové aplikácie. Má kratšiu životnosť. Povrch je laminovaný, čo zabezpečuje lepšiu potlačiteľnosť. Životnosť je 1-2 roky.

  • cena
  • dobrá potlačiteľnosť
  • polomatný povrch
  • pod 15 stupňov stráca pružnosť
  • v zimných mesiacoch ťažšia manipulácia

Banner liaty 510g

Kvalitný matný liaty PVC banner bielej farby posilnený pletenými syntetickými vláknami. Materiál je mäkký, ale odolný, dobre ohybný a má mnohostranné využitie. Má dlhú životnosť 2-3 roky. S použitím dodatočnej UV laminácie predĺžite životnosť na 4 až 5 rokov a zároveň dodáva banneru opticky sýtejšie farby. Matný povrch sa po UV laminácii stane polomatným.

  • dlhá životnosť
  • ľahká manipulácia aj v zimných mesiacoch
  • vyššia cena

Ako uchytiť banner?

Pomocou tunela alebo kovových očiek.

Tunel:
vytvoríme tunel na hornej a spodnej hrane bannera, do ktorého môžete vsunúť tyč, pomocou ktorej viete zavesiť a zaťažiť banner.

Kovové očká:
kovové očká sú umiestnené po okraji bannera, vo vzdialenosti prispôsobenej ploche (štandardne 35-40 cm), ktoré slúžia na prichytenie bannera. Ich vnútorný priemer je 9 mm.

Banner neobmedzených rozmerov

Pomocou zvárania bannerov je možné vyrobiť banner akýchkoľvek rozmerov. Tlač sa rozdelí do viacerých blokov (na maximálnu šírku stroja) a následne jednotlivé časti bannera zvárame tepelným zvarom do väčších celkov. Zvary sú z diaľky neviditeľné.

Vydrží?

Kvalitu bannera podporia spevnené okraje. Okraje bannera sa spevnia pomocou ohnutia alebo zvárania okrajov bannera.

5 1 hodnotení