Používame cookies. Viac informácií.
×

Letáky

Propagujte svoj biznis.

1x Pridať hodnotenie

Kvalitná tlač letákov a prospektov v ľubovoľných formátoch do veľkosti A3. Možnosť použitia rôznych papierov v rôznych hrúbkach. Využite klasické alebo atypické skladania letákov podľa vašich požiadaviek a nechajte vyniknúť grafické spracovanie. Realizujte svoje predstavy a prezentujte sa zaujímavými a funkčnými letákmi, ktoré upútajú.

Galéria
Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme využiť aj samostatne ako na obrázku.
Príprava dát na tlač bielou.pdf
Parciálne lakovanie UV lakom sa používa na efektné zvýraznenie nápisov, obrázkov a iných častí. Na vybrané plochy papiera je nanesená hladká lesklá vrstva laku. Parciálny lak sa často používa na obaloch kníh a výročných správ, ale aj vizitkách. Najlepšie ho vidno na tmavých plochách.
Príparava dát na parciálny lak.pdf
Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýraňuje farby.
Bigovanie (vytyvorenie linky ohybu) a následné skladanie papiera. Ak máte záujem o iný typ než je v ponuke, tak ho bližšie špecifikujte v poznámke.
Personalizácia obohacuje každý kus o variabilné dáta. Personalizovať je možné text, číslovanie alebo obrázok. V praxi sa využíva číslovanie pri súťažiach s unikátnými čislami, stieracími losmi, alebo ean kódmi. Variabilný text sa najčastejšie využíva pri menovkách. Obrázkom je možné dosiahnuť unikátnosť pozadia na každom kuse.
Oblé rožky môžu mať rôznu veľkosť zaoblenia. Špecifikujte ju vo Vašej grafike. Ak nechcete aby boli všetky rožky oblé, ale iba niektoré, špecifikujte to v poznámke.
Zatavenie do kapsovej fólie na ochranu dokumentov. Príkladom môže byť enkapsulované menu v reštauráciách alebo staré občianske preukazy. Maximálna možná gramáž papiera je 200 g.
Perforácia je predierkovanie papiera v jednej linke, čo umožní roztrhnúť papier na dva kusy práve podľa tejto linky. Príkladom sú lístky do kina alebo toaletný papier.
Načítať Súbory
Cena
61,77
Cena za kus
0,12
Spolu s DPH
74,12
Pre zložitosť výpočtu ceny je cena len predbežná. Finálnu cenu Vám pošleme na mail po objednaní.*

Zabezpečujeme pre Vás kvalitnú a rýchlu tlač letákov, ktoré možno využiť pri propagácii vašej firmy, produktu alebo služby ktorú ponúkate. Výroba letákov podlieha kontrole niekoľkých našich pracovníkov. Kontroloujeme správnosť pripravených dát. Pri dotláčaní vieme kalibráciou zabezpečiť rovnakú farebnosť. Pri skladaných letákoch sme absolútny puntičkári a preto sú letáky poskladané ako podľa pravítka. Garantujeme, že nenájdete lepšieho bigovača letákov v Bratislave ako u nás v Typocone. Pre dokonalú tlač letákov, skvelú cenu a Vašu vlastnú spokojnosť, odporúčame niekoľko dobrých rád pre správne vyplnenie formulára.

Rada č. 1: Nebojte sa, že niečo vyplníte zle. V prípade, že formulár nebude sedieť s tlačovými dátami ozveme sa Vám a spolu to opravíme.

Množstvo

Letáky do 2000 tlačových hárkov tlačíme na digitálnom stroji HPIndigo 7900. V prípade väčšieho množstva (2000+) alebo nižšej ceny tlačíme letáky ofsetom aby sme zabezpečili najvýhodnejšiu cenu. Formulár vyššie Vám túto možnosť automaticky ponúkne. Cenu za ofsetovú tlač Vám obratom pošleme na mail. Ubezpečujeme Vás, že sme tu pre Vás a záleží nám na vašej spokojnosti. Cena s objednaným počtom kusov klesá.

Ofsetová tlač

Rozmery

Ponúkame rôzne typy formátov letákov od maximálnej veľkosti hárku (460x320mm), cez typické formáty A3, A4, A5, A6, A7. Zvoliť si môžete aj vlastný formát. Cena letákov sa odvíja aj od spotrebovaného materiálu, ktorý môžete sledovať pri výbere formátu vpravo od formuláru. Často sa pre výrobu letákov používa formát DL (210x100mm) ale možná je aj výroba praktických malých letáčikov vo veľkosti vizitiek.

Výber papiera

Vyberte si z ponuky našich materiálov, ktorých je naozaj veľa. Materiály sa tiež líšia gramážou. Čím väčšia gramáž, tým leták pôsobí kvalitnejšie a honosnejšie. Samozrejme výhodou nižšej gramáže je malá váha, ktorá umožňuje jednoduchšiu distribúciu vašich letákov.

Tip: Najpoužívanejšími papiermi pre tlač letákov sú Novatech Silk alebo Novatech Glossy s gramážou 135g. Novatech Silk predstavuje matný papier, zatiaľ čo Novatech Glossy zase lesklý papier. Oba sú vynikajúcou voľbou pre tlač letákov s vysokým rozlíšením.

Otvoriť galériu

Farebnosť

Vďaka najkvalitnejšiemu stroju HP Indigo 7900 zabezpečujeme krásnu plnofarebnú tlač. Plné a sýte farby príjemne upútajú na obsah vášho letáku. Farebnosť je vyjadrená v štyroch farbách z farebného modelu CMYK (cyan, magenta, yellow, black). Z týchto štyroch farieb sa vytvára výsledný obraz.

  • Pre plnofarebnú obojstrannú tlač zvoľte možnosť 4+4.
  • Pre farebnú tlač letáku len z jednej strany je potrebné vybrať 4+0.
  • Pre jednofarebnú tlač vyberte z možností 1+1 alebo 1+0.
Pomôcka: Počet farieb na prednú stranu + Počet farieb na zadnú stranu
Letáky od nás sa tlačia na zariadeniach, ktoré tlačia aj umelecké fotografie najvyššej kvality a preto majú naozaj živé farby vo fotografickej kvalite.

Tlač bielou

Tlač bielou sa využíva vtedy, ak ste si zvolili pre tlač letáku farebný alebo transparentný materiál. Biela farba vytvorí podklad, na ktorý sa nanesú ostatné farby z Vašej grafiky. Vďaka tomu napríklad pri tlačení červenej na zelený papier, bude mať červená presne taký odtieň, aký ste si zvolili vo vašom grafickom súbore. Príprava dát na tlač bielou

Parciálny UV Lak

Ponúkame aj zvýraznenie zaujímavých prvkov grafiky alebo dôležitých údajov na letákoch. Vďaka parciálnemu UV laku sa vytvorí 3D vrstva, ktorá dodá nový rozmer vašim letákom. Pri tejto možnosti sa lak aplikuje buď na celý povrch, alebo len na určité časti letáku podľa pripravených dát.

Tip: Parciálny lak vyzerá najlepšie na tmavých matných materiáloch.
Príprava dát na parciálny lak

Personalizácia

Personalizované letáky sú naozaj vynikajúcou voľbou pre Váš úspech. Ponúkame aj túto možnosť, ktorá vám umožní pridať do letákov dynamické texty či obrázky, alebo číslovanie. Rovnaké letáky tak môžu byť obohatené o prvky pre rôzne preferencie vášho publika.

Laminovanie

Laminovanie dodá vašim letákom zvýšený luxus. Zároveň ochraňuje tlač vďaka tenkému polygrafickému laminu, ktoré je nanesené priamo na materiál. Laminovanie letáku je možné z oboch strán. Na výber ponúkame lesklé či matné prevedenie.

Skladané letáky

Ponúkame viacero možností skladaných letákov. Vyberte si z jedného z uvedených vzorov, ktoré obsahujú aj klasický Z-sklad.

Pre výber skladaných letákov je potrebné vybrať možnosť „Lom“.


Pridajte poznámku

Pre akékoľvek dodatky neváhajte pridať do produktu poznámku alebo otázku. Poznámku veľmi pozorne zapracujeme alebo Vás s odpoveďou na vašu otázku budeme kontaktovať.

Doba dodania

Dodanie letákov od prijatia objednávky trvá 1 až 3 pracovné dni. Doba dodania závisí od pripravených dát a objednaných špeciálnych efektov. Distribúcia produktov prebieha vďaka špičkovým kuriérskym spoločnostiam, ktoré zabezpečujú, že letáky vrámci Bratislavy dodajú do vašich rúk už do 3 hodín od ukončenia tlače. V rámci Slovenska distribujeme v nasledujúci deň po ukončení výroby. Letáky posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku. Prevziať tovar je možné aj u nás na pobočke, čo je samozrejme najrýchlejší spôsob, keďže vaše letáky budú pripravené k odberu hneď po ukončení výroby. V prípade, že potrebujete expres tlač letákov do objednávky uveďte termín a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkam.

5 1 hodnotení