Roll up banner type standard

Roll up Standard

Jednotka na trhu

Roll up banner Standard je pre svoj minimalistický dizajn a prijateľnú cenu najpredávanejším typom rolovacieho bannera. Konštrukcia je v striebornom hliníkovom prevedení s elegantnými čiernymi bokmi z tvrdeného plastu.

Materiál: neroztrhnuteľný banner, ktorý je z druhej strany šedý, čím zabraňuje presvitaniu.
Balenie obsahuje: konštrukciu s dvoma otočnými nohami, zaklapávaciu lištu, potlačený materiál, pružnú tyč s pevnou výškou a praktickú tašku.
Každý rollup po zmontovaní testujeme aby ste do rúk dostali absolútnu kvalitu.

Nahrať súbory
Cena
45,45
Cena za kus
45,45
Spolu s DPH
54,54
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Možnosti a cenník

80 x 200 cm, tlač + konštrukcia
85 x 200 cm, tlač + konštrukcia
100 x 200 cm, tlač + konštrukcia
120 x 200 cm, tlač + konštrukcia
150 x 200 cm, tlač + konštrukcia
200 x 200 cm, tlač + konštrukcia

Materiál pre Roll-Up systémy

Polypropylénový matný plastový materiál, jednostranne potlačiteľný, so šedou zadnou stranou, ktorá zabraňuje presvitaniu. Okrem roll-upov sa využíva aj do Pop-Up a POS systémov, ale aj ako odolnejšia alternatíva papierových plagátov.

Tlač roll up bannera

Roll up banner tlačíme na HP latex tlačiarni. Používame HP Latex farbu na báze vody, vďaka ktorej sú výtlačky bez zápachu. Používame nehorľavé atramenty neobsahujúce nikel.

Materiál na roll up banner

Roll up banner tlačíme na špeciálny matný plastový materiál, ktorý je možné jednostranne potlačiť. Vďaka sivej zadnej strane materiálu, ktorá zabraňuje presvitaniu, ostane farebnosť vytlačenej grafiky nezmenená.

Dokumenty na stiahnutie

Ako pomôcku
pre tvorbu dát sme vám pripravili šablóny roll up bannerov vo všetkých dostupných veľkostiach. Ak hľadáte viac informácií, neváhajte nás kontaktovať. K dispozícii sme pre vás prostredníctvom chat, telefonicky +421905259903, alebo napíšte email na martina@typocon.sk

Rozmery

V ponuke roll up bannerov máme rôzne šírky: 80, 85, 100, 120, 150 a 200 cm. Výška roll up bannera je 200 cm.

Grafický návrh

V prípade kontroly grafiky a layoutových úprav vám grafické práce ponúkame zadarmo. Cena plateného návrhu je 25 € za návrh. Jedná sa o tvorbu jedinečného diela, ktoré vytvorí náš grafik podľa vašich požiadaviek a podkladov (zadania). Vytvorenie dobrého zadania je základ úspechu. Čo by malo zadanie obsahovať sa dozviete v informačnom PDF.

Doprava

Dodanie roll up bannera od prijatia objednávky trvá 1 až 3 pracovné dni.
Doba dodania závisí od pripravených dát a ich prípadnej tvorby grafikom. Výroba a tlač bannera prebieha v Bratislave na Račianskej 66. Banner posielame kuriérom do: Slovenska, Českej Republiky, Maďarska, Rakúska a Poľska.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.