Plastové samolepky

Obľúbený spôsob propagácie

3x Všetky hodnotenia

Tlačíme plastové (PVC/PP/PE) samolepky na rôzne účely, ľubovoľných tvarov a veľkostí. Orezané na jednotlivé kusy alebo predrezané na hárku. V ponuke sú rôzne plastové materiály s rôznou permanentnosťou lepidla, v matnom alebo lesklom prevedení.
Náš tip: Použitie transparentnej samolepky, na ktorej krásne vynikne tlač bielou farbou.

1 - 3 pracovné dni
špeciálne efekty

Nahrať súbory
Cena
33,10
Cena za kus
0,13
Spolu s DPH
39,72
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Tlač plastových samolepiek

Plastové samolepky sa využívajú na označovanie produktov, reklamných alebo iných predmetov. Príkladom sú samolepiace etikety, dekoračné nálepky, nálepky na stenu, nábytok alebo auto. Samolepky sú veľmi efektívnym a lacným spôsobom reklamy. Cenu samolepiek je možné zistiť vyššie pomocou formuláru s online kalkuláciou.

Výber materiálu

Pri výbere plastovej samolepky treba zohľadniť na čo bude použitá. Ak sa potrebuejete poradiť o vhodnom type, neváhajte nás kontaktovať.

  • 1. Samolepky sú z rôznych materiálov - PVC, PP, PE, PET
  • 2. Delia sa na matné, lesklé a transparentné.
  • 3. Majú rôznu permanentnosť lepidla - permanentné, semipermanentné.
  • 4. Niektoré nemajú lepidlo vôbec (dajú sa prelepovať) - repozičné, alebo adhézne.
Tip: Ak repozičná samolepka stratí adhéziu v dôsledku zašpinenia, očistite lepivú stranu vlhkým obrúskom.
Tip: Lesklé materiály sú vhodné na výrobu živicových samolepiek.

Dokumenty na stiahnutie

Hľadáte viac informácií?
Prezrite si dokumenty na stiahnutie alebo nám napíšte cez chat, zavolajte +421905259903, alebo napíšte na martina@typocon.sk

Rozmery

V ponuke sú rôzne rozmery nálepiek, ktorých formát môže byť A7, A6, A5, A4, A3 alebo je možnosť zvoliť vlastný formát. Maximálna veľkosť hárku pre maloformátovú tlač je 460 x 320 mm. Pre väčšie rozmery plastových samolepiek využite formulár na tlač samolepiacich fólií.

Tlač nálepiek s netradičnými alebo nepravidelnými tvarmi je samozrejmosťou. Výrezovú krivku pridajte podľa možnosti ako samostanú stranu v pdf dokumente. Vyhneme sa tak riziku, že výrezovú krivku omylom vytlačíme spolu s tlačovými dátami.
Tip: Ak si želáte iný tvar, napríklad kruhovú samolepku, uvďte do formuláru ako výšku a šírku priemer kruhu a zaškrtnite predrez.

Predrezanie alebo orezanie

Samolepky je možné predrezať, orezať, alebo využiť obidve možnosti. Predrezané samolepky odovzdávame na hárku, z ktorého sa dajú ľahko odlepiť. Orezanie na požadovaný tvar odporúčame len ak ide o malé množstvo (odliepanie z ochrannej časti, ktorá má rovnaký rozmer ako lepivá ide ťašie). Ak si vyberiete obe možnosti samolepky Vám predrežeme a následne orežeme s presahom na jednotlivé kusy.

Doprava

Výrobu samolepiek zabezpečujeme v Bratislave. Ponúkame rozvoz kuriérom do celého Slovenska, Českej Republiky, Maďarska, Rakúska a Poľska. Dodanie samolepiek od prijatia objednávky trvá 1 až 3 pracovné dni. Doba dodania závisí od pripravených dát a objednaných špeciálnych efektov. Vyhotovenie samolepiek trvá spravidla do 24 hodín, takže môžu byť pripravené už zajtra, pričom prevziať si ich môžete aj osobne na Račianskej 66 v Bratislave. V prípade, že potrebujete expres tlač samolepiek či nálepiek, do objednávky uveďte termín a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkám.

Súvisiace produkty

Samolepiace fólie

Samolepiace fólie do exteriéru na rôzne použitia.

Zistiť viac

Papierové samolepky

Samolepky na rôzne účely, ľubovoľných tvarov a veľkostí.

Zistiť viac

Možnosti ZUŠĽACHTENIA Samolepiek

Laminovanie

Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýrazňuje farby.

Parciálny UV Lak

Parciálne lakovanie UV lakom sa používa na efektné zvýraznenie nápisov, obrázkov a iných častí. Na vybrané plochy je nanesená hladká lesklá vrstva laku. Najlepšie ho vidno na tmavých plochách.

Tlač bielou

Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme použiť aj samostatne, ako je znázornené na vizitke na obrázku.

5 3 hodnotení
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Typocon, s.r.o, IČO 17322057, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií