roll up banner change

Výmena roll up plátna

Tlač a výmena plátna

Tlač a výmena plátna do používanej mechaniky roll-up bannera. Výmenu zabezpečujeme aj do mechaník, ktoré neboli zakúpené u nás. Tlačíme na kvalitný materiál špeciálne určený pre rollupové mechaniky. Plátno sa na okrajoch nevlní a vďaka šedej zadnej strane tlač nepresvitá. Vymeniť plátno do lacnejších mechaník je možné len niekoľkokrát. Pred tlačou kontrolujeme stav mechaniky a vopred vás informujeme ak by výmena už nebola možná. Po osadení kontrolujeme plynulosť návinu a celkový vzhľad.

Nahrať súbory
Cena
38,34
Cena za kus
38,34
Spolu s DPH
46,01
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Možnosti a cenník

80 x 200 cm, tlač + výmena
85 x 200 cm, tlač + výmena
100 x 200 cm, tlač + výmena
120 x 200 cm, tlač + výmena
150 x 200 cm, tlač + výmena
200 x 200 cm, tlač + výmena

Materiál pre Roll-Up systémy

Polypropylénový matný plastový materiál, jednostranne potlačiteľný, so šedou zadnou stranou, ktorá zabraňuje presvitaniu. Okrem roll-upov sa využíva aj do Pop-Up a POS systémov, ale aj ako odolnejšia alternatíva papierových plagátov.

Najpoužívanejší rozmer

Najpoužívanejšia šírka základne je 85 cm. Výška roll up bannera je 200 cm.
Roll up plachty poskytujeme v šírkach: 80, 85, 100, 120, 150 a 200 cm.

Príprava grafického návrhu

PDF, 100 DPI, 1:1, spadávka 10 cm zo spodnej strany.

Kontrolu grafiky a layoutové úpravy poskytujeme zadarmo.
Cena plateného návrhu je 25 € za návrh. Jedná sa o tvorbu jedinečného diela, ktoré vytvorí náš grafik podľa vašich požiadaviek a podkladov (zadania). Zistiť viac.

Dokumenty na stiahnutie

Pre tvorbu grafických podkladov sme vám pripravili šablóny roll up bannerov vo všetkých dostupných veľkostiach.
Ak hľadáte viac informácií, neváhajte nás kontaktovať. K dispozícii sme pre vás prostredníctvom chatu, telefonicky +421905259903, alebo nám napíšte email na martina@typocon.sk

recyklacia polypropylenu PP 05

Tlač roll up plachty

Roll up banner tlačíme na matný polypropylénový materiál, ktorý je možné jednostranne potlačiť. Vďaka sivej zadnej strane materiálu, ktorá zabraňuje presvitaniu, ostane farebnosť vytlačenej grafiky nezmenená.

Používame ekologickú HP Latex farbu na báze vody, vďaka ktorej sú výtlačky bez zápachu. Atrament je nehorľavý a neobsahuje nikel.

Plachtu aj s potlačou je možné recyklovať v separovanom zbere.


Doprava a doba dodania

Dodanie roll up bannera od prijatia objednávky trvá 2 až 5 pracovných dni.
Doba dodania závisí od pripravených dát a ich prípadnej tvorby grafikom. Výroba a tlač bannera prebieha v Bratislave na Račianskej 66. Rollupy posielame kuriérom v rámci Slovenska, Českej Republiky, Maďarska, Rakúska a Poľska.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Typocon, s.r.o, IČO 17322057, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií