Kalendáre

Pokročílá konfigurácia

1x Všetky hodnotenia

Vytvorte si kalendár z vlastných fotografií, ktorý vás a vašich blízkych bude tešiť celý rok. Pripravte prekvapenie pre svojich zamestnancov alebo partnerov v podobe firemných kalendárov. Môžete si vybrať z nástenných, stolových, či vreckových typov v ľubovoľnom formáte do veľkosti A3.

2

0 strán, 0 listov, 0 tlačových hárkov
Galéria

3 Vnútro

0 mm šírka chrbta, 0 strán, 0 listov, 0 tlačových hárkov
Galéria
Nahrať súbory
Cena
22,68
Cena za kus
22,68
Spolu s DPH
27,22
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Tlač kalendárov

Stolové, nástenné či vreckové kalendáre pre seba, rodinu či firmu. Vlastný originálny dizajn kalendárov si teraz môžete dať tlačiť v klasickom alebo ľubovoľnom formáte do veľkosti A3. Pripravte prekvapenie pre svojich zamestnancov alebo partnerov v podobe firemných kalendárov. Kalendáre v nižšom náklade tlačíme na digitálnom ofsete HP Indigo. Vyšší náklad tlačíme klasicky ofsetom. Vo formulári vyššie si môžete zistiť cenu za digitálnu tlač. V prípade, že cena za tlač ofsetom bude nižšia, automaticky vás budeme kontaktovať.

Typy väzieb

V prípade Kalendárov je najčastejšie používaná špeciálna kalendárová väzba. Vďaka palcovému výseku je možné túto špeciálnu hrebeňovú väzbau zavesiť na stenu. Taktiež je možné vyrobiť skladaný leták, z ktorého je možné vytvoriť vreckový kalendárik.                  

Výber papiera

Kalendáre tlačíme aj na štruktúrované, metalické alebo recyklované papiere. Na výber ponúkame viac ako 50 druhov papiera, ktorý sa delí do týchto kategórií:
  • Biele natierané – v ponuke máme matné a lesklé.
  • Biele nenatierané – s jemnými rozdielmi v odtieni a kvalite.
  • Recyklované – s jemným alebo výraznejším odtieňom do hneda.
  • Grafické hladké – farebné, metalické, perleťové papiere.
  • Grafické štruktúrované – s vláknami uloženými do rôznych štruktúr.
Najčastejšie používaným materiálom je 200 g ofsetový matný papier.

Dokumenty na stiahnutie

Hľadáte viac informácií?
Prezrite si dokumenty na stiahnutie alebo nám napíšte cez chat, zavolajte +421905259903, alebo napíšte na martina@typocon.sk

Formáty

Kalendáre vieme vyhotoviť vo všetkých štandardných formátoch.
A6 (105 x 148 mm) na šírku alebo na výšku.
A5 (148 x 210 mm) na šírku alebo na výšku.
A4 (210 x 297 mm) na šírku alebo na výšku.
A3 (420 x 297 mm) na šírku alebo na výšku.
A3+ na šírku alebo na výšku
Ak si želáte kalendár v inom formáte prosím zvoľte vo formulári najbližší formát k želanému a do názvu súboru, alebo do poznámky uveďte váš rozmer.

Grafická úprava

Pri príprave dát na konkrétnu väzbu je potrebné poznať základné parametre na prípravu obálky a vnútra. Najdôležitejšie pravidlá sú nasledovné:

  • Pri kalendárovej väzbe treba počítať s tým, že špirála zasahuje do grafiky 7 mm.
  • Kalendárová väzba zahŕňa závesné očko, ktoré je uprostred špirály ktoré zasahuje 10 mm do grafiky
  • V prípade stolových kalendárov je možnosť si vybrať medzi špirálovou (bez závesného očka) a kalendárovou väzbou (so závesným očkom).

Doprava

Dodanie kalendárov od prijatia objednávky trvá 5 až 10 pracovných dní.
Doba dodania závisí od pripravených dát a objednaných špeciálnych efektov. Výroba a tlač kalendárov prebieha v Bratislave na Račianskej 66. Kalendáre posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku. V prípade, že potrebujete expresnú tlač do objednávky uveďte termín a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkám.

Súvisiace produkty

Nástenný kalendár Palermo

Nástenný fotokalendár A3

Zistiť viac

Stolový kalendár Tokyo

Stolový fotokalendár 150 x 200 mm

Zistiť viac

Nástenný kalendár Rio

Nástenný fotkalendár A4

Zistiť viac

Fotoobraz na plátno

Obrazy na plátne môžu byť perfektným darčekom pre vašich najbližších.

Zistiť viac

Možnosti ZUŠĽACHTENIA kalendárov

Laminovanie

Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýrazňuje farby.

Parciálny UV Lak

Parciálne lakovanie UV lakom sa používa na efektné zvýraznenie nápisov, obrázkov a iných častí. Na vybrané plochy papiera je nanesená hladká lesklá vrstva laku. Najlepšie ho vidno na tmavých plochách.

Tlač bielou

Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme použiť aj samostatne, ako je znázornené na obrázku.

5 1 hodnotení
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Typocon, s.r.o, IČO 17322057, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií