Samolepiace fólie

Samolepky od výmyslu sveta

Samolepiace fólie do exteriéru na rôzne použitia. Na výber sú monomerické a polymerické fólie s rôznym typom lepidla (permanentné, semipermanentné a šedé lepidlo na prekrytie podkladov). Fólie sa môžu priamo potláčať, plotrovať z nich rôzne tvary a texty, či kašírovať na doskové materiály. Majú veľmi široké použitie, či už ako reklamné a informačné nálepky alebo ako polepy v rôznych interiéroch, polepy okien, výkladov, automobilov a pod.

Nahrať súbory
Cena
16,50
Cena za kus
16,50
Spolu s DPH
19,80
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Tlač na samolepiace fólie

Samolepiace fólie rozlišujeme podľa trvácnosti, lesku, štruktúry a sily lepivosti. Na kvalitu, životnosť a použitie má zásadný vplyv spôsob, akým je fólia vyrobená. Podľa spôsobu výroby máme fólie monomerické valcované a polymerické fólie s rôznym typom lepidla (permanentné, semi-permanentné a šedé lepidlo na prekrytie starého podkladu) a liate fólie. Na samolepiace fólie tlačíme prostredníctvom swissQprint UV Nyala alebo HP latex tlačiarní.

Výber materiálu

Samolepiaca fólia semi-permanentná

Potlačiteľná biela lesklá aj matná samolepiaca fólia, ktorá je určená na krátkodobé a strednodobé použitie v interiéri na rovných plochách. Jej životnosť je cca 4 roky.

Samolepiaca fólia s permanentným lepidlom

Potlačiteľná biela lesklá aj matná samolepiaca fólia, ktorá má dlhšiu trvácnosť. V ponuke je monomerická so životnosťou 4 roky a polymerická samolepiaca fólia so životnosťou 7 rokov.

Samolepiaca fólia so šedým lepidlom

Používa sa na prekrytie starého podkladu. Samolepiace fólie so šedým lepidlom majú vynikajúcu kryciu schopnosť spodnej vrstvy.

Valcovaná monomerická fólia

Najčastejšie aplikácie monomerickej samolepky: produktové nálepky, etikety, sezónne zľavy. Nie je vhodná do exteriéru a na polepy áut. Trvanlivosť 4 roky.

Valcovaná polymerická fólia

Je vhodná pre strednodobé inštalácie s 5-7 rokov. Najčastejšie aplikácie: polep okien, výkladov, visiacich štítov, sprchových kútov.

Liata samolepiaca fólia

Liata fólia je ideálna pre polep dopravných prostriedkov. Liata fólia je vhodná aj na nerovný podklad, nesúrodú textúru a hlboké prelisy áut. Najčastejšie aplikácie: polepy áut a skiel dopravných prostriedkov.

Doprava a dodanie

Dodanie samolepiacich fólií od prijatia objednávky trvá 2 až 5 pracovných dní.
Doba dodania závisí od pripravených dát. Tlač a rezanie prebieha v Bratislave na Račianskej 66. Samolepiace fólie posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku. V prípade, že potrebujete expresnú tlač do objednávky uveďte termín, a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkám.

Pre viac info nás kontaktujte

Hľadáte viac informácií?
Napíšte nám prostredníctvom chatu, zavolajte na +421905259903, alebo napíšte na martina@typocon.sk

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Typocon, s.r.o, IČO 17322057, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií