thick business cards layered multiloft

Vrstvené vizitky

Hrubé vizitky od 650 g/m2

Gramáž vrstvených vizitiek predstavuje približne dvojnásobok tých tradičných a začína už od 650g až do 1460g. Vrstvené vizitky sa skladajú z vonkajších a vnútorných vrstiev, ktoré sú dostupné v rôznych farbách a materiáloch.

Náš tip: Vytvorte dvojvrstvovú vizitku z recyklovaného Kraft papiera

špeciálne efekty
50+ materiálov

Nahrať súbory
Cena
35,37
Cena za kus
0,35
Spolu s DPH
42,44
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Výroba vrstvených vizitiek

Vrstvené vizitky tlačíme pomocou stroja HP Indigo. Následne sa vizitka pod tlakom lisuje a orezáva na požadovaný formát. Každý hárok papiera Multiloft je napustený lepidlom. Lepidlo sa pod tlakom uvoľní a spojí jednotlivé hárky k sebe. Cenu vizitiek si môžete ľahko zistiť pomocou online kalkulácie vyššie. S počtom objednaných kusov cena klesá.

 Vyberte si svoju farbu

Vnútornú vrstvu si môžete zvoliť z 12 farebných variácií, ktoré je možné kombinovať a vytvoriť tak luxusné vrstvené tlačoviny.
Ak si zvolíte viac farebných kombinácií uveďte to do poznámky.
Gramáž 920g predstavuje sendvič s 1 vnútornou vrstvou, 1190g s 2 vnútornými vrstvami a 1460g s 3 vrstvami. Možnosť pridania aj ďalších vrstiev.

multiloft vizitka biela multiloft vizitka žltá multiloft vizitka oranžová multiloft vizitka červená multiloft vizitka ružová multiloft vizitka pastelovo ružová multiloft vizitka fialová multiloft vizitka modrá multiloft vizitka tyrkysová multiloft vizitka zelená multiloft vizitka pastelovo zelená multiloft vizitka čierna

Dokumenty na stiahnutie

Hľadáte viac informácií?
Prezrite si dokumenty na stiahnutie alebo nám napíšte cez chat, zavolajte +421905259903, alebo napíšte na martina@typocon.sk

Rozmery vrstvených vizitiek

Štandardné rozmery vizitiek sú 90 x 50 mm a 85 x 55 mm. Zvoliť si môžete aj vlastný rozmer.

Grafický návrh

Ak potrebujete poradiť s vytvorením grafiky vizitky, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám pomôžeme s tvorbou grafiky. Do formuláru vyššie nahrajte dáta, ktoré máte. Do poznámky pridajte vašu predstavu a potrebné informácie. Kontrolu grafiky a layoutové úpravy robíme zadarmo. V prípade, že si tvorba vizitky vyžaduje viac času, naceníme ju a pošleme vám mailom cenu na schválenie.

Doprava

Dodanie tlačovín od prijatia objednávky trvá 1 až 3 pracovné dni.
Doba dodania závisí od pripravených dát a objednaných špeciálnych efektov. Výroba vrstvených tlačovín prebieha v Bratislave na Račianskej 66. Produkty posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku.  V prípade, že potrebujete expresnú tlač, uveďte do objednávky termín. Ak to bude možné radi vyhovieme vašim časovým požiadavkám.

Súvisiace produkty

Vizitky

Štandardné vizitky s možnosťou zušľachtenia a povrchovej úpravy.

Zistiť viac

Plastové vizitky

Vyskúšajte vizitky vytlačené na plast. V ponuke biely aj transparentný materiál.

Zistiť viac

Vizitky ekologické

Ekologická tlač vizitiek na Recyklované FSC® papiere.

Zistiť viac

Vizitky s metalickou tlačou

Vytlačte si lesknúce sa vizitky pomocou metalických fólií.

Zistiť viac

Možnosti zušlachtenia Vizitiek

Laminovanie

Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýrazňuje farby.

Parciálny UV Lak

Parciálne lakovanie UV lakom sa používa na efektné zvýraznenie nápisov, obrázkov a iných častí. Na vybrané plochy papiera je nanesená hladká lesklá vrstva laku. Parciálny lak sa často používa na obaloch kníh a výročných správ, ale aj vizitkách. Najlepšie ho vidno na tmavých plochách.

Oblé rožky

Oblé rožky môžu mať rôznu veľkosť zaoblenia. Špecifikujte ju vo Vašej grafike. Ak nechcete aby boli všetky rožky oblé, ale iba niektoré, špecifikujte to v poznámke.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Typocon, s.r.o, IČO 17322057, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií