Používame cookies. Viac informácií.
×

Vizitky

Zanechajte dobrý prvý dojem.

3x Pridať hodnotenie

Reprezentujte seba, či svoju firmu kvalitnými a profesionálnymi vizitkami. Zaujmite na prvý pohľad použitím papierov z našej širokej ponuky, od klasických, cez rôzne štruktúrované, farebné, či perleťové. Odlíšte sa od konkurencie použitím elegantnej slepotlače, zlatej alebo striebornej razby, či prostredníctvom veľmi efektívneho parciálneho laku. Aplikácia výrezu do rôznych tvarov, zaoblenie rohov alebo potlač bielou farbou je taktiež spôsob ako spraviť vaše vizitky originálnymi.

Galéria
Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme využiť aj samostatne ako na obrázku.
Príprava dát na tlač bielou.pdf
Parciálne lakovanie UV lakom sa používa na efektné zvýraznenie nápisov, obrázkov a iných častí. Na vybrané plochy papiera je nanesená hladká lesklá vrstva laku. Parciálny lak sa často používa na obaloch kníh a výročných správ, ale aj vizitkách. Najlepšie ho vidno na tmavých plochách.
Príparava dát na parciálny lak.pdf
Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýraňuje farby.
Personalizácia obohacuje každý kus o variabilné dáta. Personalizovať je možné text, číslovanie alebo obrázok. V praxi sa využíva číslovanie pri súťažiach s unikátnými čislami, stieracími losmi, alebo ean kódmi. Variabilný text sa najčastejšie využíva pri menovkách. Obrázkom je možné dosiahnuť unikátnosť pozadia na každom kuse.
Oblé rožky môžu mať rôznu veľkosť zaoblenia. Špecifikujte ju vo Vašej grafike. Ak nechcete aby boli všetky rožky oblé, ale iba niektoré, špecifikujte to v poznámke.
Perforácia je predierkovanie papiera v jednej linke, čo umožní roztrhnúť papier na dva kusy práve podľa tejto linky. Príkladom sú lístky do kina alebo toaletný papier.
Načítať Súbory
Cena
25,33
Cena za kus
0,05
Spolu s DPH
30,40
Pre zložitosť výpočtu ceny je cena len predbežná. Finálnu cenu Vám pošleme na mail po objednaní.*

Vizitky sú populárny prostriedok na výmenu osobných a firemných údajov. Od prvých čiernobielych kúskov sme sa vo výrobe vizitiek posunuli k umleckým dielam. Dnes už nie je potrebné nikam chodiť a vizitky si môžete pohodlne objednať online cez eshop. Cenu vizitiek si môžete ľahko zistiť pomocou online kalkulácie vyššie. S počtom objednaných kusov cena klesá.

90x50
mm

Rozmer vizitky

Najčastejšie používaný rozmer vizitky na Slovensku je 90x50 mm. Trend zmenšovania peňaženiek na veľkosti kreditných kariet spôsobil, že vhodnejší formát vizitky je 85x55 milimetrov. V prípade, že preferujete iný rozmer vo formulári je možné zadať vlastný rozmer a systém vám okamžite vypočíta novú cenu. Ak si chcete prečitať viac o rozmeroch vizitky, napísali sme toho viac v článku aké rozmery môže mať vizitka

Papier na vizitky

Papiere na vizitky sa delia do týchto kateórií.

  • Biele natierané – v ponuke máme matné a lesklé.
  • Biele nenatierané – s jemnými rozdielmi v odtieni a kvalite.
  • Recyklované – s jemným alebo výraznejším odtieňom do hneda.
  • Grafické hladké – farebné, metalické, perleťové papiere
  • Grafické štruktúrované – s vláknami uloženými do rôznych štruktúr
  • Multiloft – viacvrstvové. Vnútorné vrstvy je možné vyskladať z viacerých farebných prevedení
Odporúčaná gramáž na vizitky je 300+ g/m2. Ak si neviete rady s výberom papiera radi Vám zadamo urobíme nátlačky na rôzne typy papiera. Pri výbere papiera na vizitky Vám môže pomôcť galéria s materiálmi.

Otvoriť galériu

Grafický návrh zdarma

Ak potrebujete poradiť s vytvorením vizitky neváhajte sa na nás obrátiť. Radi Vám pomôžme s grafickým návrhom. Do formuláru vyššie nahrajte dáta, ktoré máte. Do poznámky pridajte vašu predstavu a informácie, ktoré chcete uviesť na vizitke. Jednoduchú grafickú úpravu poskytujeme zadarmo. V prípade, že si vyžaduje viac času naceníme ju a pošleme Vám mailom cenu na schválenie.

Doba dodania

Dodanie vizitek od prijatia objednávky trvá 1 až 3 pracovné dni. Doba dodania závisí od pripravených dát a objednaných špeciálnych efektov. Výroba a tlač vizitiek prebieha v Bratislave na Račianskej 66. Vizitky posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku. Vyhotovenie vizitiek prebieha zpravidla do 24 hodín. V prípade, že potrebujete expres tlač vizitek do objednávky uveďte termín a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkam.

Špeciálne efekty

Vizuál vizitiek je možné obohatiť o špeciálne efekty. S parciálnou zlatou alebo striebornou fóliou môžete zvýrazniť text pozadie alebo logo spoločnosti. Parciálny lak je efektívny spôsob ako kreatívne pridať vizitke hodnotu. Pomocou laserového výseku alebo gravírovania vieme vyrezať vizitku do akéhokoľvek tvaru. Nechajte si vyrezať logo, vygravírovať meno alebo časť grafiky a zaujmite na prvý pohľad. Potlač bielou farbou na čierny alebo zlatý papier dodá vizitke elegantný vzhľad.
O tom ako si vytvoriť luxusné vizitky sme písali v článku tvorba luxusných vizitiek

Laminácia

Lamináciou vizitky zabezpečíte ochranu ale aj prémiový vzhľad. Základné lesklé lamino sa hodí na vizitky s pestrou grafikou, ktorú lesklé lamino ešte zvýrazní. Matné lamino je vhodnejšie na vizikty s textom a jednoduchou grafikou. Grafické štruktúrované papiere nie je možné laminovať.

Plastové vizitky

Ak chcete zabezpečiť dlhodobú trvanlivosť a zaujať na prvý pohľad je možné vytlačiť vizitky na plast.
Plastové vizitky si môžete objednať tu

plastové materiály

Multiloft vizitky

Viacvrstvové vizitky, tzv Multiloft alebo Triplex sa poslednú dobu tešia veľkej obľube. Takúto vizitku si je možné vyskladať z viacerých farebných vrstiev papiera.
Multiloft vizitky si môžete objednať tu

viacvrstvové vizitky

5 3 hodnotení