transparent business cards

Transparentné vizitky

Špeciálne riešenia tlače

Medzi jedinečné vlastnosti plastových materiálov patria okrem iného priesvitnosť a priehľadnosť. Vďaka nim vzniká veľký priestor pre kreativitu pri tvorbe dizajnu vizitky. Tlač bielou je možné samostatne alebo ako podklad pod CMYK farby. Predchádza sa tak presvitaniu slabej žiarivosti farieb, avšak niekedy je tento efekt žiadúci. V ponuke máme priehľadný a mliečny plast v rôznych hrúbkach.

Nahrať súbory
Cena
53,96
Cena za kus
0,37
Spolu s DPH
64,75
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Tlač plastových vizitiek

Transparentné plastové vizitky tlačíme na Nyala SwissQprint UV tlačiarni. Cenu tlače plastových vizitiek si môžete ľahko zistiť pomocou online kalkulácie vyššie. S počtom objednaných kusov vizitiek cena klesá.

Typy plastových materiálov

  • Pentaprint transparentný lesklý – PVC Fólia je úplne číra s hladkým povrchom.
  • Pentaprint transparentný matný – PVC Fólia je transparentná s jemne zdrsneným povrchom.
  • Pentaprint biely lesklý – PVC Fólia je biela s hladkým povrchom..
  • Pentaprint biely matný – PVC Fólia je biela s jemne zdrsneným povrchom.

Dokumenty na stiahnutie

Hľadáte viac informácií?
Prezrite si dokumenty na stiahnutie alebo nám napíšte cez chat, zavolajte +421905259903, alebo napíšte na martina@typocon.sk

Rozmery

Štandardné rozmery plastových vizitiek sú 90 x 50 mm a 85 x 55 mm. Zvoliť si môžete aj vlastný rozmer.

Grafický návrh

Ak potrebujete poradiť s vytvorením plastovej vizitky, neváhajte sa na nás obrátiť. Do formuláru vyššie nahrajte dáta, ktoré máte. Do poznámky pridajte vašu predstavu a informácie, ktoré chcete uviesť na tlačovine. Kontrolu grafiky a layoutové úpravy robíme zadarmo. V prípade, že si vyžaduje viac času, naceníme ju a pošleme vám mailom cenu na schválenie.

Doprava

Dodanie vizitiek od prijatia objednávky trvá 1 až 3 pracovné dni.
Doba dodania závisí od pripravených dát a objednaných špeciálnych efektov. Výroba a tlač vizitiek prebieha v Bratislave na Račianskej 66. Vizitky posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku. Vyhotovenie plastových vizitiek prebieha spravidla do 24 hodín. V prípade, že potrebujete expres tlač vizitiek do objednávky uveďte termín a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkám.

Súvisiace produkty

Klasické vizitky

Tlač vizitiek na viac ako 50 materiálov. Od hladkých cez farebné až po štruktúrované papiere.

Zistiť viac

Vizitky Ekologické

Ekologická tlač vizitiek na Recyklované FSC® papiere.

Zistiť viac

Vizitky s metalickou tlačou

Vytlačte si lesknúce sa vizitky pomocou metalických fólií.

Zistiť viac

Vrstvené vizitky

Vrstvené vizitky sú teraz v kurze. Vyskladajte si vnútro vizitky podľa firemných farieb.

Zistiť viac

Možnosti zušlachtenia tlače

Laminovanie

Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýrazňuje farby.

Parciálny UV Lak

Parciálne lakovanie UV lakom sa používa na efektné zvýraznenie nápisov, obrázkov a iných častí. Na vybrané plochy papiera vizitky je nanesená hladká lesklá vrstva laku. Najlepšie ho vidno na tmavých plochách.

Tlač bielou

Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme použiť aj samostatne, ako je znázornené na vizitke na obrázku.

Personalizácia

Personalizácia obohacuje každý kus o variabilné dáta. Personalizovať je možné text, číslovanie alebo obrázok. V praxi sa využíva číslovanie pri súťažiach s unikátnymi číslami, stieracími losmi, alebo EAN kódmi. Variabilný text sa najčastejšie využíva pri menovkách. Obrázkom je možné dosiahnuť unikátnosť pozadia na každom kuse.

Oblé rožky

Oblé rožky môžu mať rôznu veľkosť zaoblenia. Špecifikujte ju vo Vašej grafike. Ak nechcete aby boli všetky rožky oblé, ale iba niektoré, špecifikujte to v poznámke.

´
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Typocon, s.r.o, IČO 17322057, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií