Plastové materiály

Kreatívne riešenie pre váš dizajn.

Rôzne druhy plastových materiálov potláčané kvalitným digitálnym ofsetom do veľkosti 308 x 440 mm. Materiály sú vhodné na výrobu širokého spektra produktov od vizitiek, darčekových kariet, pozvánok, menoviek, šablón, visačiek a podobne. V ponuke sa nachádza číry a semitransparentný plastový materiál, materiál na presvetlovanie, biely syntetický papier odolný voči vode a roztrhaniu a biely plast o hrúbke 0,375 mm.

1 - 3 pracovné dni
špeciálne efekty

Nahrať súbory
Cena
42,09
Cena za kus
0,42
Spolu s DPH
50,51
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Tlač na plast

Plastové materiály do rozmeru A3+ (320 x 460 mm) tlačíme na HP Indigu. Cenu tlače na plast si môžete ľahko zistiť pomocou online kalkulácie vyššie. S počtom objednaných kusov cena klesá.

Typy plastových materiálov

  • DG PET Clear 175µm – Lesklý číry polyester /PET/, jednostranne potlačitelný.
  • DG HIPS white transluc. – Polystyrol HIPS translúcentný /backlit/, jednostranne potlačitelný.
  • YupoBlue White – Biely syntetický papier, odolný voči roztrhaniu a vode.
  • DG PVC white 375µm – Btvrdené PVC obojstranne potlačiteľné.
  • Tyvek – Biela fólia z čistého 100% polyetylénu s vysokou hustotou (HDPE).

Dokumenty na stiahnutie

Hľadáte viac informácií?
Prezrite si dokumenty na stiahnutie alebo nám napíšte cez chat, zavolajte +421905259903, alebo napíšte na martina@typocon.sk

Rozmery

Veľkosť tlačového hárku je 460 x 320 mm. Maximálna potlačiteľná plocha je 440 x 308 mm. Ak potrebujete väčši rozmer prejdite na produkt pvc fólie.

Grafický návrh

Ak potrebujete poradiť s vytvorením grafického návrhu, neváhajte sa na nás obrátiť. Do formuláru vyššie nahrajte dáta, ktoré máte. Do poznámky pridajte vašu predstavu a informácie, ktoré chcete uviesť na tlačovine. Kontrolu grafiky a layoutové úpravy robíme zadarmo. V prípade, že si vyžaduje viac času, naceníme ju a pošleme vám mailom cenu na schválenie.

Doprava

Dodanie od prijatia objednávky trvá 1 až 3 pracovné dni.
Doba dodania závisí od pripravených dát a objednaných špeciálnych efektov. Tlač prebieha v Bratislave na Račianskej 66, kde si zákazku môžete vyzdvihnúť osobne. Produkty posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku. Vyhotovenie prebieha zpravidla do 24 hodín.

Súvisiace produkty

Klasické vizitky

Tlač vizitiek na viac ako 50 materiálov. Od hladkých cez farebné až po štruktúrované papiere.

Zistiť viac

Multiloft vizitky

Tučné viacrvrstvové vizitky sú teraz v kurza. Vyskladajte si vnútro vizitky podľa firemných farieb.

Zistiť viac

Možnosti zušlachtenia tlače

Laminovanie

Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýrazňuje farby.

Parciálny UV Lak

Parciálne lakovanie UV lakom sa používa na efektné zvýraznenie nápisov, obrázkov a iných častí. Na vybrané plochy papiera vizitky je nanesená hladká lesklá vrstva laku. Najlepšie ho vidno na tmavých plochách.

Tlač bielou

Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme použiť aj samostatne, ako je znázornené na vizitke na obrázku.

Personalizácia

Personalizácia obohacuje každý kus o variabilné dáta. Personalizovať je možné text, číslovanie alebo obrázok. V praxi sa využíva číslovanie pri súťažiach s unikátnymi číslami, stieracími losmi, alebo EAN kódmi. Variabilný text sa najčastejšie využíva pri menovkách. Obrázkom je možné dosiahnuť unikátnosť pozadia na každom kuse.

Oblé rožky

Oblé rožky môžu mať rôznu veľkosť zaoblenia. Špecifikujte ju vo Vašej grafike. Ak nechcete aby boli všetky rožky oblé, ale iba niektoré, špecifikujte to v poznámke.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Typocon, s.r.o, IČO 17322057, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií