Brožúry

Profesionálna reprezentácia.

Brožúry, bulletiny, booklety, zborníky, prezentácie a akékoľvek iné viazané tlačoviny podľa vašich predstáv. Či už ich potrebujete na rôzne propagačné a informačné účely, na semináre, na konferencie alebo na iné príležitosti, na nás sa môžete obrátiť. Ponúkame kvalitné riešenia aj pre kreatívne a dizajnové duše, ktoré hľadajú niečo iné.

Náš tip: Vyskúšajte kombináciu rôznych materiálov (pauzovací papier, či plast), potlač bielou farbou alebo možnosť vyrezávania akýchkoľvek tvarov.

5 - 10 pracovné dni
špeciálne efekty
50+ materiálov

2

0 strán, 0 listov, 0 tlačových hárkov
Galéria

3 Vnútro

0 mm šírka chrbta, 0 strán, 0 listov, 0 tlačových hárkov
Galéria
Nahrať súbory
Cena
183,91
Cena za kus
3,68
Spolu s DPH
220,69
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Tlač brožúr

Brožúra je tlačový produkt, ktorý má väčšinou strany potlačené obojstranne a spojené väzbou. Brožúry v nižšom náklade tlačíme na digitálnom ofsete HP Indigo. Vyšší náklad tlačíme klasicky ofsetom. Vo formulári vyššie si môžete zistiť cenu za digitálnu tlač. V prípade, že cena za tlač ofsetom bude nižšia, automaticky vás budeme kontaktovať. Najmenšia a najlacnejšia brožúra je z ôsmich strán.

Typy väzieb

V prípade brožúr si môžete vybrať z viacerých variantov väzby, buď klasickú V1 (2 skobky), V2 (lepenú), špirálovú (kovovú), alebo V8 (knižnú šitú).

Výber papiera

Brožúry tlačíme aj na štruktúrované, metalické alebo recyklované papiere. Na výber ponúkame viac ako 50 druhov papiera, ktorý sa delí do týchto kategórií:
 • Biele natierané – v ponuke máme matné a lesklé.
 • Biele nenatierané – s jemnými rozdielmi v odtieni a kvalite.
 • Recyklované – s jemným alebo výraznejším odtieňom do hneda.
 • Grafické hladké – farebné, metalické, perleťové papiere.
 • Grafické štruktúrované – s vláknami uloženými do rôznych štruktúr.
Najčastejšie používaným materiálom je 135g ofsetový matný papier.

Dokumenty na stiahnutie

Hľadáte viac informácií?
Prezrite si dokumenty na stiahnutie alebo nám napíšte cez chat, zavolajte +421905259903, alebo napíšte na martina@typocon.sk

Formáty

Brožúry vieme vyhotoviť vo všetkých štandardných formátoch.
A6 (105 x 148 mm)
A5 (148 x 210 mm)
A4 (210 x 297 mm)
A3 (420 x 297 mm)
Ak si želáte brožúru v inom formáte vo formulári zvoľte najbližší formát k želanému a do názvu súboru, alebo do poznámky uveďte rozmer.

Grafická úprava

Pri príprave dát na konkrétnu väzbu je potrebné poznať základné parametre na prípravu obálky a vnútra. Najdôležitejšie pravidlá sú nasledovné:

 • V1 a V8 musí mať počet strán deliteľny 4.
 • Pri číslovaní strán platí pravidlo, že nepárne čísla sú vpravo.
 • V2 musí mať spojenú obálku + šírka chrbátika (formulár vám automaticky vypočíta hrúbku podľa počtu strán a gramáže papiera).
 • V8 musí mať navyše 7 mm z oboch strán chrbátiku + chrbátik + 20 mm po celom obvode spadávku, kvôli zahnutiu.
 • Pri špirálovej väzbe treba počítať s tým, že špirála zasahuje do grafiky 7 mm.
 • Vnútro brožúry musí mať 2 mm spadávku na každej strane, ktorá sa pred viazaním oreže.
 • Odporúčame každú stránku pripravovať ako samostatnú stranu a nie ako dvojstranu. (pri vyradení budú spárované spolu iné strany ako pri príprave dát).

Doprava

Dodanie brožúr od prijatia objednávky trvá 5 až 10 pracovných dní.
Doba dodania závisí od pripravených dát a objednaných špeciálnych efektov. Výroba a tlač brožúr prebieha v Bratislave na Račianskej 66. Brožúry posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku. V prípade, že potrebujete expresnú tlač do objednávky uveďte termín a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkám.

Súvisiace produkty

Letáky

Tlač jednoduchých aj skladaných kreatívnych letákov.

Zistiť viac

Časopisy

Tlač magazínov a časopisov v najvyššej kvalite za super ceny aj malom náklade.

Zistiť viac

Plagáty

Tlač plagátov v najvyššej kvalite do veľkosti A3.

Zistiť viac

Jedálne lístky

Tlač jedálnych lístkov s možnosťou zviazania.

Zistiť viac

Možnosti zušlachtenia brožúry

Laminovanie

Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýrazňuje farby.

Parciálny UV Lak

Parciálne lakovanie UV lakom sa používa na efektné zvýraznenie nápisov, obrázkov a iných častí. Na vybrané plochy papiera je nanesená hladká lesklá vrstva laku. Najlepšie ho vidno na tmavých plochách.

Tlač bielou

Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme použiť aj samostatne, ako je znázornené na obrázku.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Typocon, s.r.o, IČO 17322057, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií