Používame cookies. Viac informácií.
×

Menovky na svadbu

Usaďte svojich hostí.

Menovky na stôl sú nevyhnutnou súčasťou každej svadby. Ponúkame vám menovky s lomom, ale aj menovky rôznych tvarov s možnosťou špeciálneho zušľachtenia lakom alebo efektovou fóliou. Ak sú vaše finančné možnosti obmedzené, vaše menovky budú pôsobiť luxusne, ak na ne použijete grafický štrukturovaný papier.
Náš tip 1: Vo formulári otvorte galériu materiálov a zvoľte grafické štrukturované.
Náš tip 2: V dátach stačí pripraviť len jednu menovku. Mená vašich hostí si zapíšte do jedného stĺpca v exceli alebo worde a priložte nám ich ako samostatný súbor. Vo formulári nižšie zvoľte špeciálne nastavenie: Personalizácia dynamického textu. Personalizované menovky na oslavu vytvoríme za vás.

Galéria
Bigovanie (vytyvorenie linky ohybu) a následné skladanie papiera. Ak máte záujem o iný typ než je v ponuke, tak ho bližšie špecifikujte v poznámke.
Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme využiť aj samostatne ako na obrázku.
Príprava dát na tlač bielou.pdf
Parciálne lakovanie UV lakom sa používa na efektné zvýraznenie nápisov, obrázkov a iných častí. Na vybrané plochy papiera je nanesená hladká lesklá vrstva laku. Parciálny lak sa často používa na obaloch kníh a výročných správ, ale aj vizitkách. Najlepšie ho vidno na tmavých plochách.
Príparava dát na parciálny lak.pdf
Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýraňuje farby.
Personalizácia obohacuje každý kus o variabilné dáta. Personalizovať je možné text, číslovanie alebo obrázok. V praxi sa využíva číslovanie pri súťažiach s unikátnými čislami, stieracími losmi, alebo ean kódmi. Variabilný text sa najčastejšie využíva pri menovkách. Obrázkom je možné dosiahnuť unikátnosť pozadia na každom kuse.
Oblé rožky môžu mať rôznu veľkosť zaoblenia. Špecifikujte ju vo Vašej grafike. Ak nechcete aby boli všetky rožky oblé, ale iba niektoré, špecifikujte to v poznámke.
Načítať Súbory
Cena
22,99
Cena za kus
0,23
Spolu s DPH
27,59
Pre zložitosť výpočtu ceny je cena len predbežná. Finálnu cenu Vám pošleme na mail po objednaní.*
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.