Multiloft

Unikátny materiál s farebnou výplňou.

Inovatívne a hravé riešenie pre vaše tlačoviny. Multiloft vám prináša možnosť vytvoriť vizitky, oznámenia, kartičky a iné tlačové produkty v jedinečnej hrúbke až 1460g (poprípade aj viac) prostredníctvom spájania viacerých hárkov papiera. Multiloft sa skladá z bielej vrchnej a spodnej potlačiteľnej vrstvy a z vnútorných hárkov, ktoré sú dostupné v 12 rôznych farbách.

Náš tip: Vnútorné hárky môžu byť v jednej, dvoch, troch, poprípade viacerých vrstvách.

1 - 3 pracovné dni
špeciálne efekty
50+ materiálov

Galéria
Nahrať súbory
Cena
33,09
Cena za kus
0,33
Spolu s DPH
39,71
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa. Po odkliknutí pokračujte do nákupného košíka.

Výroba multiloft vizitiek

Multiloft vizitky tlačíme na stroji HP Indigo. Následne ich pod tlakom lisujeme a orezávame na požadovaný formát. Každý hárok papiera je napustený lepidlom, ktoré sa pod tlakom uvoľní a spojí jednotlivé hárky k sebe. Cenu multiloft vizitiek si môžete ľahko zistiť pomocou online kalkulácie vyššie. S počtom objednaných kusov cena klesá.

Vyberte si svoju farbu

Vnútornú vrstvu si môžete zvoliť z 12 farebných variácií, ktoré je možné kombinovať a vytvoriť tak tučnú luxusnú vizitku.
Ak si zvolíte viac farebných kombinácií uveďte to do poznámky.
Gramáž 920g predstavuje sendvič s 1 vnútornou vrstvou, 1190g s 2 vnútornými vrstvami a 1460g s 3 vrstvami. Možnosť pridania aj ďalších vrstiev.

multiloft vizitka biela multiloft vizitka žltá multiloft vizitka oranžová multiloft vizitka červená multiloft vizitka ružová multiloft vizitka pastelovo ružová multiloft vizitka fialová multiloft vizitka modrá multiloft vizitka tyrkysová multiloft vizitka zelená multiloft vizitka pastelovo zelená multiloft vizitka čierna

Dokumenty na stiahnutie

Hľadáte viac informácií?
Prezrite si dokumenty na stiahnutie alebo nám napíšte cez chat, zavolajte +421905259903, alebo napíšte na martina@typocon.sk

Rozmery

Štandardné rozmery multiloft vizitiek sú 90 x 50 mm a 85 x 55 mm. Zvoliť si môžete aj vlastný rozmer.

Grafický návrh

Ak potrebujete poradiť s vytvorením vizitky, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám pomôžeme s grafickým návrhom. Do formuláru vyššie nahrajte dáta, ktoré máte. Do poznámky pridajte vašu predstavu a informácie, ktoré chcete uviesť na vizitke. Kontrolu grafiky a layoutové úpravy robíme zadarmo. V prípade, že si vyžaduje viac času, naceníme ju a pošleme vám mailom cenu na schválenie.

Doprava

Dodanie vizitek od prijatia objednávky trvá 1 až 3 pracovné dni.
Doba dodania závisí od pripravených dát a objednaných špeciálnych efektov. Výroba multiloft vizitiek prebieha v Bratislave na Račianskej 66. Vizitky posielame kuriérom po celom Slovensku, Českej Republike, Maďarsku, Rakúsku a Poľsku. Vyhotovenie vizitiek prebieha zpravidla do 24 hodín. V prípade, že potrebujete expres tlač vizitek do objednávky uveďte termín a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkam.

Súvisiace produkty

Klasické vizitky

Tlač vizitiek na viac ako 50 materiálov. Od hladkých cez farebné až po štruktúrované papiere.

Zistiť viac

Plastové vizitky

Vyskúšajte vizitky vytlačené na plast. V ponuke biely aj transparentný materiál.

Zistiť viac

Možnosti zušlachtenia multiloft vizitiek

Laminovanie

Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýraňuje farby.

Parciálny UV Lak

Parciálne lakovanie UV lakom sa používa na efektné zvýraznenie nápisov, obrázkov a iných častí. Na vybrané plochy papiera je nanesená hladká lesklá vrstva laku. Parciálny lak sa často používa na obaloch kníh a výročných správ, ale aj vizitkách. Najlepšie ho vidno na tmavých plochách.

Oblé rožky

Oblé rožky môžu mať rôznu veľkosť zaoblenia. Špecifikujte ju vo Vašej grafike. Ak nechcete aby boli všetky rožky oblé, ale iba niektoré, špecifikujte to v poznámke.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.