Používame cookies. Viac informácií.
×

Špeciálne materiály

Roll-up materiál a tvrdené PVC.

Neváhajte nás osloviť s požiadavkami mimo našej ponuky. Podľa technických a dostupných možností vytlačíme aj na iné rolové materiály ako sú v ponuke. Ak ste nenašli čo ste hľadali, alebo máte vlastný materiál, na ktorý by ste radi dali potlačiť svoju grafiku, kontaktujte nás, alebo do poznámky napíšte svoje špecifikácie.

Telefón: +421905259903

E-mail: info@typocon.sk

841 x 1189 mm
Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme využiť aj samostatne ako na obrázku.
Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýraňuje farby.
Tlač až po okraj vyžaduje aby dáta boli pripravené so spadákou, ktorá sa vo finále odreže na požadovaný formát. Ak sa netlačí až po okraj materiálu je možné pripraviť dáta bez spadavky a využiť celý rozmer dosky, hárku, alebo rolky. Spadávku je potrebné pripraviť aspoň 3mm za okraj grafiky.
Načítať Súbory
Cena
18,07
Cena za kus
18,07
Spolu s DPH
21,68
Pre zložitosť výpočtu ceny je cena len predbežná. Finálnu cenu Vám pošleme na mail po objednaní.*
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.