Používame cookies. Viac informácií.
×

Akrylátové extrúdované

Efektná tlač na plexisklo.

Plexisklo v čírom a opálovom prevedení ponúka skvelé riešenia pri svetelnej reklame, ale aj v oblasti designu, umenia, či architektúry. Plexisklo je možné priamo potláčať aj s použitím bielej farby, frézovať do rôznych tvarov alebo naň lepiť samolepiace fólie.

Tlač bielou sa využíva na zachovanie farebnosti pri tlači na farebný, alebo transparentný materiál. Napríklad aby žltá po tlači na červený povrch vyzerala ako v grafickom návrhu je nutné podložiť ju bielou vrstvou. Bielu môžeme využiť aj samostatne ako na obrázku.
Ochrana tlače na celej ploche tenkým polygrafickým laminom (jemnou fóliou) v matnom, alebo lesklom prevedení. Matné lamino sa hodí na tmavšiu grafiku. Lesklé naopak na farebnejšiu nakoľko zvýraňuje farby.
Rezanie, bigovanie alebo frézovanie materiálu podľa dodanej krivky.
Tlač až po okraj vyžaduje aby dáta boli pripravené so spadákou, ktorá sa vo finále odreže na požadovaný formát. Ak sa netlačí až po okraj materiálu je možné pripraviť dáta bez spadavky a využiť celý rozmer dosky, hárku, alebo rolky. Spadávku je potrebné pripraviť aspoň 3mm za okraj grafiky.
Nahrať súbory
Cena
66,40
Cena za kus
66,40
Spolu s DPH
79,68
Cenovú ponuku Vám pošleme v rámci pracovného dňa na Vašu emailovú adresu. *

Tlač na plexisklo

Plexisklo potláčame UV farbami na stroji SwissQPrint Nyala 2. Tlač je vytvrdzovaná pomocou modernej technológie LED svetiel, čím sa stáva odolnou voči vplyvom počasia. Farba sa vďaka tomu pri frézovaní neodlupuje z okrajov.

Aplikácie

 • obrazy z plexiskla
 • bytové doplnky
 • dizajnové prvky v interiéroch aj exteriéroch
 • navigačné tabule
 • reklamné pútače a modely pre výstavy
 • farebné svetelné reklamy, nápisy a písmená
 • stolové informačné stojany a plastové držiaky do vitrín
 • výplne okien a dverí
 • ochranné prvky
 • deliace steny
 • protihlukové bariéry

Výber materiálu

Akrylon XT číry

Akrylátové dosky, ktoré je možné potláčať aj s použitím bielej farby, či parciálneho laku. Tento materiál umožňuje frézovanie do rôznych tvarov, ohýbanie za tepla alebo použitie v-drážky. V ponuke sú dosky o veľkosti 3050 x 2050 mm a hrúbkach od 2 do 10 mm.

Akrylon XT opál

Akrylátová opálová doska je vhodná na svetelnú reklamu. Podsvietený opál rovnomerne šíri svetlo. V ponuke dosky o veľkosti 3050 x 2050 mm a hrúbkach od 2 do 6 mm.

Doprava a dodanie

Dodanie potlačeného plexiskla od prijatia objednávky trvá 2 až 5 pracovné dni.
Doba dodania závisí od pripravených dát a počtu objednaných kusov a stavu nášho skladu. Výroba prebieha v Bratislave na Račianskej 66. V prípade, že potrebujete expresnú tlač do objednávky uveďte termín, a ak to bude možné radi vyhovieme aj časovým požiadavkám.

Pre viac info nás kontaktujte

Hľadáte viac informácií?
Napíšte nám prostredníctvom chatu, zavolajte na +421905259903, alebo napíšte na martina@typocon.sk

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie.